BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, March 1, 2009

pühapäev.

Tallis olin vara,kuna pakkusin ennast söötjaks. Harjumatu oli sööta, õnneks tuli Kristjan ka, nii et me kahekesi saime hakkama(lõuna ja õhtu andisn ise,siku oli ka ). Tegin boxid ja siis veel mõned ningi käisn maneezis abis. siis oli kell juba pool 12 ja ma tõin Ramsese ära( vane poiss,mängis teistega ja mina tõin ta ära ). Puhastasin ära, panin valmis ja maneeži. Samm oli hea energilin,peatusi tegi hästi (y). Algus traav oli ka mõnus ainult,et voldid venisid kuidagi suureks.. Teise traavi ajal tegime pool volte.. minu süütõttu ei tulnud eriti ilusti välja, siis Kristjan võtis meid üksaaval voldile ja rääkis kuidas seal tegema peaks, see oli mõnus (y). Peale seda tuli galopp. Tempo oli hea rahulik, aga ma ei suutnud teda saada voldile ratsmeid kasutamata.:( ja siis ma pidin teda lööma-sest ta ei kuulanud mu sääri nii palju kui oleks vaja olnud... ausõna mul oli nutumaik suus :( nii hale ikka ei oleks ju :S. ühesõnaga see keeras tuju nulli, aga Ramsu oli tubli (y). peale seda tulime maha ja siis lihtsalt kudrutasin temaga maneezi keskel. siis tema boksi ja hakkasin tegema talli toimetusi. :) Vahepeal oli aega Hestiga käia. Siku tahtis ette kordetada.. kordetas ühtepidi, teistpidi tegin ise. Tegelt oli väga viis. Täna isegi painutas ennast, tegin suht palju voldi peal ja sääred olid pärast suht läbi.. õnneks oli hea see,et oli pehme kontakt:) Aga alati ei ole kõik nii roosiline... 1 korra hakkas vedama :S ja tagasi ei tulnud( lollitamis hoog vast). Aga ma võtsin kohe minivoldile ja sain kõik kontrolli alla, aga mingeid muid vempe ei teinudki. Siis panin ta boksi. mässasin talli vahel. õhtul söötsin ära ja siis tulin tulema.
PS! homme võin juba Hestiga seljas traavi teha :)

2 kommentaari:

Ingrid said...

Kui sa ilma ratsmega aitamata üritad voldile keerata, siis HÄSTI palju on abi sellest, kui oma keha sissepoole kallutad. Sääre peale ta võib nt lihtsalt väljapoole ennast painutada ja jookseb otse edasi, aga kui keharaskusega sisse vajud veidi, siis on tal vääga raske otse edasi joosta. :)

Evely said...

Eks ma üritan. Ma hakkan vaikselt harjuma trennikates ümber. Albaga sõites proovin ka rohkem säärtega voldile saada . :)