BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, March 22, 2009

püühapäev.:)

täna jõudsin talli pool 11. siis vahetasin riided ja läksin gamesi puhastama. puhastasin õues,kuna täna oli metsikult ilus ilm :) kui sai puhtaks küüritud,siis varustus selga ja maneezi. samm oli minu jaoks kuidagi väga imelik. olen harjunud suuure Albatrossiga. :) traav oli ka nii traavli moodi, tegime soojendus traavi ära, käisime sammu ja siis tegime kavaleti harjutuast. tuli sikasaka 6(vist) latti. /\/\/\ <-- just selliselt, siis oli mingi maa edasi ja tuli 2 latti vot nii. tegelikult lati harjutustes on Games suhteliselt hea,sest ta tõstab ilusti oma jalgu. tegime mõlemat pidi ja siis samm. galopp oli ka kuidagi teistsugune, Trossi oma palju parem.. igaljuhul galopis tulime ka üle ühe lati. päris normaalne oli, siis traav ja kõik. Ehitasime jälle, varsti varsti saab ka meie riietusruum valmis. ja siis tulingi tulema, mingi veerand 6 . :) homme on kah päris busy päev,kuna Kristjan läheb Lätti, siis annan trenni mina. ja ise lähen peale trenne sõitma vb jõuan ka ennem, oleneb kas kell 4 on trenn v mitte.

Mõned pildid eilsest:




0 kommentaari: