Tallis olin enne kolme, tegin kiiresti boksid, sest täna oli suhteliselt palju teha.. Kõige pealt,läksin Hestiga,täna ette ei kordetanud. Läksin selga tegin sammu harjutusi ja siis mingiaeg sirge peal traavi, mõnus oli. Ainult kaks korda hakkas ära vedama,tagasi ei tulnud.. siis tegin jälle minivoldi ja kõik oli kontrolli all. Siis peale Hestit läksin Lohega mini trenni. Olin üksind maneežis. Lohe suht passis kõike jooksis krampis ja alla ei tulnud üldse, vahtis seda rohelist planku kh. igaljuhul tegin soojendust traavi ühte pidi ja teistpidi ainult suure ringi peal , paarkorda lõikasin kh poole maneeži pealt, aga keskendusin rohkem sellele,et ta oleks rahulik jne. Tegin ära, aga ikkagi natuke oli krampis. siis hakkasin lihtsalt sammus painutama,sirgepeal kord välimist painet ja sisemist ja siis tuligi alla ja lasi ennast lõdvaks, siis oli parem sõita. :) Siis arvasin, et proovin täisistakus ka nii teha ja mõjuski :) sain ta rahulikuks ilma eest tugeva näppimiseta.:) Tegin diagonaale,serpatiini ja paar korda keskliini.. Siis tuli manx oma trenniga sisse, mina käisin sammu ja hakkasin tegema galoppi. Alguses oli kiirustamit,aga siis tegin rohkem volte ja sain enda alla :) Mõnus oli ja Lohe läks päris märjaks,kuigi enda arust palju ei teinud.. ;) Peale Lohega käimist läksime veel kambakesi metsa. Olin Albaga, ta oli täna nii tubli :) ei lollitanud ainult ühekorra kui Siku mu kõrvale Musaga tuli, siis lõi ühe jalga üles ja hüppas kõrvale..käisime üksiku puuga põllul, panime natuke kima galoppi.. :) üli mõnus(y) sõitsime teatud ringi ja siis samat kaudu tagasi. Tegime manxiga võidu kah natuke, ta oli Hugoga, aga noh maa oli väike kui tegema hakkasime nii et olime võrdsed. Poiss läks märjaks kah. :) pärast andsin talle heina ampsu. panin ära ja siiis käisin Railiga rääkimas ja tulingi tulema.
Vaatasin täna Ramsest kah, ikka nii paksuks läinud :D
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment