tallis olin ma juba poole 9-sast. Kristjan ja Sille olid ka juba seal, igaljuhul Kristjan ehitas riietusruumi ja Sille läks sõitma. mina passisin niisama ja siis tegin boksid. Täna käisin sõitmas ka. Lohega ja Siku oli ka.olime kahekesi maneežis. panime muusika ja sõitsime. Siku oli Gammuga. igaljuhul pole mul nii pikka aega Lohega niiiii hea trenn olnud. Soojendus traavi ajal passis ja ei kuulanud mind eriti, aga seda ei teinud eriti pikalt ja siis käisin vaba ratsmega sammu suhteliselt pikalt ja kui hakkasin tegema täisistakut siis oli hoopis parem. otsis ise alla ja vapse rahulikult jooksis, niii heaa. tegin volte natukene, põhiliselt tegin nii : keskliini siis paremale F-ist diagonaal siis sealt kohe jälle keskliiin siis vasakule diagonaal ja siis jälle keskliin. sellepärast tegin seda, et Lohel on kombeks oma peput välja ajada. aga täna oli ta niii supper tubli, et selle lõpetasin ka kähku ära, et mitte seda rikkuda. muidugi paar korda ta ikka sikutas kah. siis käisin jälle sammu ja siis galopp. heahea, ei kiirustanud kuulas mind nii hästi, ei sikutand, voldil oli ka rahulik, vahel ta voldil hakkab kiirustama ja rabistama, tegin üht pidi ja teist pidi ja siis tegin galopis ka diagonaale läbi traavi jalavahetust. mõnus ühtlane oli täna, ei mingit rabistamist. SUPPER!olin vääga rahul temaga, ja siis aitaski, tegin vabaratsmega traavi ja jalutasin maha, siis viisn boksi ja tsillisin niisama ringi. mingi aeg käisin hobuseid ka pildistamas, panen mõne siia kah ikka . :) Koju läksin peale üheksat :)
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment