BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Friday, May 29, 2009

Uustulnukad enamuselt.

nii, trenni olen kohutavalt palju teinud.. eks näeb kui palju mul meelest ka nendest on.Alustaks siis kohe algusest võinoh seal kust eelmine kord pooleni jäi. Ma arvan, et täna tuleb teksti palju, vähemalt mõtteid on küll palju, aga eks näib kuidas jutt jooksma hakkab, liiga ära väsitada ka ei taha teid, muid loeksite nagu mingit raamatut. Okei alustan.

Teisipäeval läksin põnevusega talli,sest uued olid koha. Kui jõudsin talli nägin neid . Kõik olid nii nunnud ja igaüks omamoodi, kuigi trakeenid olid pm kõik ühesugused, kuigi täna ma seda enam ei arva, erinevus on neil nii välimuse kui ka sõidu pooles. Tulid siis Leksika, Levando, Lyra, Sirena, Niagara,Tebeselis, Kleavas, Legija- päris omapärased nimed . Ma ei arvanud, et kohe samapäev nende selga jõuan, aga vot jõudasingi. Läksime kella 6-st. Mina läksin ma ei tea nüüd ainult kumb on leedu keels Puu, sest laigulise nimi on leedu keelses tõlkes Puu :) ja see teine tupsujalg on Pilveke. :) Laigulisega sõitsin rohkem, alguses küll jooksis kurvid välimises paindes ja voltidest ja värkidest ei saanud aru.. lõpupoole läks paremaks.Ja siis käisin selle Pilvekesi seljas kah, ütleks, et ta on nagu teine Meloodia.. Eks temaga peaks rohekm vaeva nägema, aga muidu on mõlemad vägahead tunnikad. Ja siis käisin Niagaraga ka. Temal on vist hambad teravad ja siis ei saanudki eriti midagi normaalselt teha, ta ainult hakkas eest vastu, eks tal on valus. Esmaspäeval tuleb hambaarst.

Kolmapäeval jõusin talli ja hetkel ei mäletagi mis tegin. :D BLOND.

Neljapäeval olin tallis juba 12 aeg, nii hea SUVI on tulemas. toimetasin hotelli ees, laupäeval(homme) tuleb üritus võinoh pulmad. Ja mingi 2 aeg võinii helistas Kristjan, et tule kiiresti talli too laiguline ära, pane valmis ja sõitma.. alguses ei saanud aru, et miks kõik nii kähku, aga kui talli jõudsin nägin miks nii kiiresti kõike tegema pidin. Ostja oli tulnud. Niisiis mina, eku, raili ja sille sõitsime nende uutega ja näitasime, õnneks pidin mina ainult laigulise tupsujalaga sõitma( kui mõtlete miks tupsujalg siis neil on sellised tuppsudega jalad.:D). Kuid halb oli see, et esimest korda tegin temaga galoppi, õnneks kõige hullem ei olnudki. Ja siis pidin hüppama kah.. Tema hüppas supppper hästii, aga mina olin viiiiimane lollakas. ei suuda ikka ise normaalselt seal olla. Siis läks ostja ise selga ja sõitis. ei tea kas ostab v mitte, läks soome oma mingite värkidega arutama ja vaatama. Ja siis tahits mikk mulle kedagi hüppama kah sokutada, aga õnneks ta ei jõudnud, sest ta läks seda ostjat sadamasse viima ja mina pidin kah nati ajapärast ära minema.

Reedel(täna) jõudsin kah varem talli, siis mässasin natuke mingite värkidega ja siis pidime jällle sõitma ja hüppama nende uutega, et saada mingeid videosid. ma siis hüppasin Laigulise, Pilvekes ja Niagaraga. Laigulijne hüppas ikka hästi. Emm Pilveke ei teinud eriti hästi galoppigi, kuigi Kristjan ütles, et temal peaks rohkem haridust olema. Ja ta hüppas kah teistmoodi, minu jaoks naljakalt, aga eks ta õpib veel. Ja Niagara hüppas kohutavalt hästi.. Paremat pidi kiskus ja tegi pm seda mida ta ise tahtis, aga vasakutpidi sai natuke kokku võtta ja siis vaikselt takistusele peale minna, hästi lahe oli muidu. Homme on siis pulmad, eks näis mis saab seal, ettevalmistusi on veel palju teha, niiet vara lähen talli. okei Tsau.
aaaa, mõned pildid laigulisest ja Pilvekesest, homme ( kui aega on ) teen veel.

Tebeselis&Kleavas

Puu(eesti keelde tõlgitud),muidu Kleavas

Monday, May 25, 2009

TAGASI!

Jõudsin siis pühapäeval peale 12 koju..ja magama jõudsin enne 1-te. Venemaal oli mega lahe :) kuigii, tallist tundsin ka puudust. Ja eriti kahju oli sellest, et kell oli mingi 1 öösel ja siis mingi mutike tegi oma hobusega jalutust seal :/ hobune oli nii väsinud ja tüdinud olekuga..









Täna siis koolis ei käinud, magasin poole 11-ni, ei raatsinud rohkem magama, sest kibelesin kohutavalt talli. käisin käbe arvutis ja siis mingiaeg vanaema viis talli. Avastusi oli palju. Esiteks oli Raul ka endale mingi märgi pannud,et müüb hobuseid. Teiseks olid Kristjan ja need uuesti Leetu läinud ja toovad hobuseid..mõned olid veel, aga need pole nii olulised. :D Tegin oma boksid ja passisin niisama, kohe üldse ei teadnud mida teha.. aga nii igav oli,sellepärast otsustasin minna Totuga jalutama. ja siis 5 läksime sõitma , olin Hugoga..em.. harjumatu oli olla, aga tegelikult oli ikka päris mõnus . Ainult vasakut pidi volidile minnes tahtis ära kiskuda.. tegin siis sammus mitu korda voldi ja siis traavis ja siis kui olin normaalne sõitsin edasi.. maitea , manx kiitis kah.. ja galopp oli tegelikult päris mõnus vv see kui ta välja tahtis surra, aga eks tal on ka PALJU veel õppida.. Ühesõnaga, ÜLI HEA OLI JÄLLE TALLIS OLLLA!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Wednesday, May 20, 2009

Trenn.

Pole jõudnud siis, eriti. kuna täna käisin koolis ainult 2 esimest tundi, peale seda tormasin linna ja nüüd olen kodus,mõtlesin, et kirjutaks. Pole nii ammu viitsinud kirjutada, kuigi oleks võinud ju.
Trennid on päris hästi läinud,viimaselajal. Olen olnud Termuga koguaeg. Pühapäeval siis hüppasime kuna teisip. Kristjanit ei olnud. Algus esimene hüpe olii mega metsas, aga pärast võtsin ennast kokku ja läks paremini, võiks öelda, et ma olin isegi väga rahul endaga.Termuga olen ma alati rahul. hüppasime päris palju, vb kui viitsin lisan mingi väikse video klipi ka siia, eks vaatab. esmaspäeval käisin ka Termuga,maastikul.. Jällegi oli nii hea, eest vastas jumala hästi(y). Oeh, saime natuke kimatud kah. niinii mõnus oli..Term oli ikka päris märg. Ta on ikka nii numps. Ja teisipäeval käisime Signega kahekesi sõitmas. Jällegi term oli supperlux. Eest oli hästi mõnus vv siis kui ta lippu passis. aga muidu võisin jälle jääd rahule endagaja kindlasti ka Termuga. varsti lippan ise ka talli.oeh,mõelda vaid,homme veel ja siis ei ole 3 päeva tallis:( kohutav mõelda sellele. nii harjumatu.. täna sõitma ei lähe, homme kah mitte.. tulen alles pühapäeva öösel tagasi, loodan et esmaspäeval kooli ei pea minema, siis saan ehk tervepäeva tallis olla. kui kedagi huvitab kuhu ma lähen, siis lähen klassiga Venemaale.

Friday, May 15, 2009

*ei tea mida panna pealkirjaks*

midagi põnevat vahepeal juhtunud ei ole.
Kahju on ainult see, et Euroke läks soome, mis siis et sõidus ta hea ei olnud, aga omamoodi poeb ikkagi iga hobune südamesse ja tema kah.. Esmaspäeval peaks ka Hesti soome minema, ka kohutavalt kahju :/ tegelikult on ta mind ikka nii palju õpetanud.. esimene traav,galopp ja hüpped. niinii hea oli ta minujaoks kunagi. aga ajad muutuvad..
trennis olen kah käinud . nii ja naa on läinud.. ega eriti rõõmsa meelsed pole need olnud.
teisipäevane hüppetrenn läks metsa.. :/ja siis käisin kolmapäev ja neljapäev Hestiga kah..

Täna käisin ALBATORSSIGA. Alguses pidime minema muruplatsile, aga mikul tuli mingi mõtte vm et teeb ekule võimlemist ja siis läksime maneezi, mis oli tegelikult väga hea.. sest algus ei olnud just palju tõotav. no tegelikult vasakut pidi traav oli normaalne, ilust all ja jooksis ühtlases tempos.. aga paremat pidi, ei saanud ta üldse aru mida ma tal tahan.. hakkas aga pakkuma oma tipimist ja edasi ei tahtnud minna ja kui tahtis siis läks galoppi.. ja tahtis minust lahti saada.. ei ütleks, et ta tagant üles viskas , tegi pigem rodeot, natuke tagant ja siis tõusis natuke püsti.. ja siis paar korda lõi veel takka üles.. ülbeks on läinud.. aga maitea.. kõveralt tahab kah joosta..paremat pidi voldile minnes hakkab kiirustama+jookseb õlaga väljas. tegin voldipeale pm terve trenni.. no lõpupoole hakkas aru kah saama.. maitea kas oli meelest vms.. ta ikka päris märjaks.. aga nohh, ma arvan et see kulus talle ära .. tahaks millalgil temaga hüpata kah.. pühapäeval teeme vist teisipäevase hüppe trenni ära .. aga arvan et olen siis Termuga.
Tsau.

Friday, May 8, 2009

Neljapäev & reede.

alustan siis neljapäevast. ;)

kui talli jõudsin siis mitte kedagi polnud..olin üksi:O suhteliselt harjumatu. helistasin Kristjanile, et mida teha oleks . siis ta ütles et läheksin sõidaksin Lotossiga.:) olks , tõin ta ära , panin valmis ja maneezi.. hm, täna ei olnud nii hea. närveldas nats. aga pm, läks täitsa hästi, kui tõmblemise välja jätta. siis jalutasn ta maha( oli hüpris higine), läksin väljast :) siis tegin boxid ära, siis tulid eku ja raili ja siku. Eku tõi Fally ja hakkas puhastama ja küsis kas ma Termuga lähen( peas seda mõttet siis veel ei olnud. aga siis ta tuligi) ja nii läkski.. läksime sõitma, murukale(L) Siku tuli kah, meloodiaga.. okei, trenn oli paha poolne.. eest ei vastanu üldse.. njh, tegin traavi ja siis galoppi. tegime natuke kima ka :) hästi lahe oli. :) eku tahtis korraks ära vahetada.. mina ja Fally ei lähe kokku.. ütleks et term on tema kõrval kukupai:) Fally tahtis ära tassida koguaeg, ei mina tea kuidas eku temaga sõidetud saab, aga müts maha tema ees siis .:) ja termuga tuli temal ka nii hästi välja.. temaga jookseb term nii ilusti.. minuga aga pea taevapoole:( ja siis peale trenni pesin termu puhtaks, senikaua kuni ta natukene kuivas läksime rohtu näksima.. ta ikka hullult sõi:) ja siis lasin ta karjamaale( polnud veel ära kuivanud) ja ta hakkas püherdama, püherdas 3 korda..ups.. tahtsin teda nv veel pesta aga ilmselt pole aega..

reedel sõitmas ei käinudki, koolis ka õieti ei käinud. 2 esimest tundi olin ja siis tulin koju ja kohe talli.. läksime Raikkülla panime kämpa püsti :) täitsa valmis ei ole , aga enamus on.. seal jõudsime peale 10-t . niii et ikka päris kaua läks sellega aega. :)

Wednesday, May 6, 2009

trennid.

olen laisk, tean. Kuid ma arvan, et edaspidi hakkan blogi kirjutama nv või siis kui midagi väga vinget on juhtunud.. eks näis kah kuidas aega ja VIITSIMUST on. :)
Alustan siis nädala algusest (kuigi jama on see, et nüüd ma trenne ja tegemisi nii täpselt ei mäleta :S)

Pühapäev:


Eriti hea päev oli .:) sõitmas käisime muruplatsil (L) nii mõnus.. sain päikest ka. ma käisin muidu Lotossiga, oeh, ta oli nii hea sellele päeval.. mõnusa pehme ratsmega kontakt oli ja jooksis ratsmes ka.. mulle täiega meeldib ta .:) nii lahe poiss! hästi meeldis, olen muidu ühekorra hüpanud ka ja siis meeldis ka, muidu pühapäeval mässasime tallis :)




Esmaspäev:



Peale kooli talli..siis olin kahe vahel kas minna varem koju v mitte, sest pea valutas kohutavalt. ei läinud väga vara, mingi peale 6 ikkagi.. no tegelikult ikkagi on vara. aga käisin ikkagi sõitmas ka, kuna Siku helistas mulle kui me poes olime, et lähme metsa no ja nii ta läkski.. mina käisin Termuga. Niii mõnus oli maastikul olla.. tegime mingi ühe põlluringi galoppi ka( see oli jura tglt) oleks võinud natuke rohkem teha ja kimada, kuigi noh, seal olid ikka teised kah.. suvel mäletan kui Merlega sai käidud ja oii kuidas saime kimada, niii lahee .. aga äkki see suvi õnnestub minna ka sellisele. ja siis peale seda trenni läksingi pm koju..



Teisipäev:


Peale kooli jälle talli.tegin oma boksid ja mässasin vaikselt ringi, kella 5-st läksime sõitma/hüppama, olin Termuga. mm, maiteagi päris normaalselt läks see kord, viimati oli ikka katastroof, kuigi ma olen tähelepannud, et kui ma ise positiivselt mõtlen läheb kõik oma moodi normaalselt.:) ja see hüppekas oli ka omamoodi talutav :)

Kolmapäev:

Täna jõudsin hiljem enne 4, sest 7 tundi-.- nojh, helistasin Kristjanile, et mida teha vaja oleks, ta ütles, et läheksin sõitma, olks. tõin kiiresti Lotossi ära+ kiirpuhastus ja siis maneezi.. nats sammu ja traavi . nats tõmbles ja oli selline närviline, õues oli palju rahulikum, kuigi sain ka täna kontrolli alla, täisistak oli hästi hea. :) ja galopp- no sain koondatud kah, need kes manxu trennis olid ja minu järgi sõitsid said ainult traavi teha, sest sain ta täna niii hästi kokku ja imestama pani see, et ratsmekontakt ei olnud selline tugev, vaid mõnus . :) oeh jess, Lotoss on ikka hea ! :)

Praeguseks vist kõik.! :)Tsau.