tänane trenn poisuga oli nii heaa. :) juba algus sammu ajal oli nii supper luks ja ta isegi tuli alla ja vb ka lõdvestas ennast. niiii niii hea lihtsalt. traavis ,mmmmm.. joosksis ka ilusti all, ta oli nii tubli poiss, kui tegin painde vahetust siis ei ajanud oma kukalt püsti vaid säilitas oma olemise..tegin ka voldil välimist painet, algul ei saanud aru mis ma tahan. võtsin siis steki välimisse kätte ja natuke koputasin ja läks ilusti välimisse paindesse ja tuli kohe ilusti alla .:) ta oli nii tulbi ja ma kiitsin teda ohtralt.. yai! :) galopsi nii lõdvestatud ei olnud aga päris kukla ka ei jooksnud.. sirgepeal natuke tahtis ajada aga siis võtsin välimist painet ja siis jälle sisemist ja ta täitsa hästi mõistis mida ma nõuan.. niiiiiiiiiiiiiii tubli oli ta ikka. :) oli suht higine peale seda kõike jalutasin maha nunnutasin ja patsutasin siis panin ta boksi.. ta on nii lahe sell :) siis olin pm niiisama. vaatasin trenni jne.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment