BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, March 25, 2009

hüppekas

täna olin tallis poole 4-jast.mitte kedagi polnud talli vahel, siis läksin vaatasin maneezi.. ja kes seal olid.. Mikk,Sille ja Kristjan. tegid vabakaid Arabellale hetkel..kahju et nii hilja jõudsin, sest nad tegid veel Alegrole,Paijale,Trossile,Donxule ja Arabellale..arabellat nägin, häsi hüppab.. peale seda vahetasin riided,tõin Muusika( singele) ja endale Termu tuppa. muusika ajas jubedalt karva :s. sain mingi suuure karva hunniku ja siis läksin termu juurde. puhastasin,ta oli nii armas, kui tahtsin otsaesis puhastada hakkas tema naerma. :D kui ta oli puhas, varustus selga. selleks ajaks oli Eku ka juba tallis ja ta andis mulle klapigavöö. maneezis selga ja sammu. suht nii ja naa oli. traavis natuke minuarust alguses magas,pärast jälle läks liiga kiireks. galopp oli normaalne( minu arust) ja traavi hüpped meeldisid mulle, õnneks ei jäänud maha :) ja galopis kah, ei tea kui kõrget hüpasime,eriti mitte kõrget äkki mingi 70cm ?! aa ja me hüppasime ka nagu vabaka rajal, ainult juhtisime ise jnejne.. siis olin kuueses trennis abis ja peale seda käisin söötsin väiksed loomad ära . ja Raili hea inimene filmis meie hüppamist,ehk saan kunagi mingi video,siis topin siia kah, aga olgu siis
Tsao.

0 kommentaari: