BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, March 11, 2009

nja

heihei. täna sõitmas ei käinud ja Hestiga ka ei jõudnud ( homme kindlasti, sest teisipäeval ka ei käinud..). täna ehitasime sadularuumi ja põhiline aeg läkski sinna. Aga teisipäeval käisime sõitmas ka. mina ja siku. tema oli Muusikaga ja mina Termuga ( mida ma ise ei soovinud eriti,ikkagi Eku poni.) Aga mulle meeldis, juba puhastamise ajal oli ta nii nunnnu. :) trennis oli kah mõnus. sain tehtud voldi ilma tugeva ratsmeta, ainult säärtega, ramsesega nii hästi ei läinud.. täisistak raputas mind veidi. aga muidu oli mõnus.. galopis oli ka hea, teda oli nii kerge kokku võta. mütsmaha sinu ees, kes sa viitsisid ja tahtsid sellise laheda poniga tegeleda !!!!

0 kommentaari: