Tsau, täna olen Railu juures. igaljuhul pikk päev oli, eile läksin poole 5-st magama ja ärkasin 7.50 , niiet ma olen surmväsinud. Talli jõudsin poole 10-st. tegin boksid ja siis hakkasime talli ees tegema mingit puhastust. mõtlesin et lähen Lohega kah, temaga jõudsin minna kahest sõitma. puhastasin õues kuna üli ilus ilm oli,palju karva ajas :) tähendab KEVAD ON TULEMAS :) oli nii ja naa. natuke kiirustas ja oli eest kange, eks see sellest kh et kedagi peale Euro ei olnud maneežis. galopis sain ta enda alla ka jooksma.:) siis enne karjamaale laskmist õlitasin kabjad kah ära, tal need praegu suht koledad..peale seda koristasime railiga kappi. siis käisin kibekiirelt Hestiga.. üli tubli oli, säärt kuulas ülihästi ja säilitas koguaeg ühtset tempot.tegin 5 minni ühtpidi traavi ja teistpidi kah. Tubli oli ..peale hestiga käimist olin niisama pm. peale poolt9 hakkasime tulema. aga okei siis ,tsauu
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment