BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Monday, March 30, 2009

esmaspäev

hei, täna ei olnudki midagi erilist.. sõitma ei tahtnud ise minna, aga puhastasin Alegro ja Paija ära, et saada natuke neile ilusamat välimust.. Alegro on tglt ilus, rohkem tuleb vaeva näha Paijaga.. Kristjan ütles,et ma võtaks selle igapäev enda peale. aga eks näis kuidas jõuab... ehitasime natuke,tegin boksid, vaatasin trenne ja nii see aeg läkski.. homme peaks hüppama,aga ei tea veel kellega.

0 kommentaari: