Jällegi uus blogi http://evvuuusblog.blogspot.com/ vot, teile teadmiseks sis ;)
Saturday, April 17, 2010
Sunday, August 2, 2009
UUUUDIS! ;)
NÜÜD ma tegin uue bolgi!
Pm ainult Falsuga seonduv, muuud jutud tulevad ka , aga ikkagi ;)
http://falsujaevvu.blogspot.com/
(kui kedagi huvitab) :)
Lisas Evely at Sunday, August 02, 2009 0 kommentaari
Saturday, June 20, 2009
oeh.
kolmapäeval hüppasin Falsuga. Olin enam kui kindel, et seal ma eluga ei pääse, aega näete läks hästii :) panen siis pildid kaa.
Ja nüüd täna tallis ei käinud oli hoopis õe lõpetamine :) tal nüüd veab on selle kooliga ühelpool ja mina ma pean veeel 4 a käima , tglt nüüd 3 :) aga ikkagi jube mõelda kui palju piinamist mul veel ees on .üks pilt minust:
Lisas Evely at Saturday, June 20, 2009 2 kommentaari
Wednesday, June 10, 2009
Esimest korda.
Nüüd on siis laagrid ja kuna laagrite ajal hommikul talli ja õhtul koju, siis pole viitsimist siia kirjutama tulla. Aga täna siis tulin varem ja võtsin selle jaoks kah aega, sestt täna tegime Falsuga koos esimesed hüpped :) Niinii hea oli , üldse oli ta täna palju palju parem kui oli eile ja esmaspäeval üldse puhkas. Hüppasime siis penerolli mis koosnes 4 ristist. Esimest korda hüppas ühe risti ära ja siis kaldus reapeal välja,teistkorda läks paremaks ja minu arust igakorraga aina paranes. sõitsin lohust ka läbi , mõlematpidi hüppasime seda penerolli rida ja siis ma rohkem ei hüpanud, ikkagi tema esimene kord :) ta oli ikka päris märg omadega,ei tea kas homme ka sõida, eks näis ja siis Lilian filmis/pildistas loodan et saan kunagi need ja siis panen siiia kaa :)
okei, bye.
Lisas Evely at Wednesday, June 10, 2009 2 kommentaari
Saturday, June 6, 2009
No nii.
mitte miski ei tirinud mind siia kirjutama, sest mis ma ikka trennidest kirjutan, kui midagi huvitavat ei juhtu.
Teisipäeval hüppasime. päris norm. okei. kolmapäeval jõudsin talli ja siis mingi aeg tahtis Kristjan rääkida, ei kujutanud ette millest.. nats rääkisime suvest ja siis ta ütles et tahab mulle ühte kindlat hobust anda, peas hakkas igasuguseid mõtteid jooksma kes?miks?päriselt? ootasin pm täie huviga, siis rääkis edasi, et on hobun keda ta maha ei raatsi müüa ja et ta annaks tema mulle. Ja ma ikka ootasin ja siis ta ütles FALSU :O:O:O ja ma olin õnnelik, tegelikult kah. :) Niiiniii lahe :) (vb tuleb uuendusi ka blogile )okei, siis sõitsin samal päeval, hästi hea oli , aga samas ka harjumatu. me sõitisme väljas, sõidsime ka lohust läbi. ja Falsu oli nii tubli :) ja nüüd oled ka sõitnud temaga, juba on väikemees hinges. :) ja ma arvan et läheb ka päris hästi, sest temaga kontrollin ma iseennast veel rohkem, et ma talle liialt suupeale ei hakaks. :)
Aga samas olen väga kurb kah, sest teine nunnu jääb üldse mängust välja ja vb parem ongi. Aga see juhtus ikkagi nii kähku.. just kui mul hakkas minema, aga eks suvi on ka seda mõjutanud. Aga ongi parem .
Ja nüüd esmaspäevast hakkavad laagrid:/
Lisas Evely at Saturday, June 06, 2009 4 kommentaari
Friday, May 29, 2009
Uustulnukad enamuselt.
Teisipäeval läksin põnevusega talli,sest uued olid koha. Kui jõudsin talli nägin neid . Kõik olid nii nunnud ja igaüks omamoodi, kuigi trakeenid olid pm kõik ühesugused, kuigi täna ma seda enam ei arva, erinevus on neil nii välimuse kui ka sõidu pooles. Tulid siis Leksika, Levando, Lyra, Sirena, Niagara,Tebeselis, Kleavas, Legija- päris omapärased nimed . Ma ei arvanud, et kohe samapäev nende selga jõuan, aga vot jõudasingi. Läksime kella 6-st. Mina läksin ma ei tea nüüd ainult kumb on leedu keels Puu, sest laigulise nimi on leedu keelses tõlkes Puu :) ja see teine tupsujalg on Pilveke. :) Laigulisega sõitsin rohkem, alguses küll jooksis kurvid välimises paindes ja voltidest ja värkidest ei saanud aru.. lõpupoole läks paremaks.Ja siis käisin selle Pilvekesi seljas kah, ütleks, et ta on nagu teine Meloodia.. Eks temaga peaks rohekm vaeva nägema, aga muidu on mõlemad vägahead tunnikad. Ja siis käisin Niagaraga ka. Temal on vist hambad teravad ja siis ei saanudki eriti midagi normaalselt teha, ta ainult hakkas eest vastu, eks tal on valus. Esmaspäeval tuleb hambaarst.
Kolmapäeval jõusin talli ja hetkel ei mäletagi mis tegin. :D BLOND.
Neljapäeval olin tallis juba 12 aeg, nii hea SUVI on tulemas. toimetasin hotelli ees, laupäeval(homme) tuleb üritus võinoh pulmad. Ja mingi 2 aeg võinii helistas Kristjan, et tule kiiresti talli too laiguline ära, pane valmis ja sõitma.. alguses ei saanud aru, et miks kõik nii kähku, aga kui talli jõudsin nägin miks nii kiiresti kõike tegema pidin. Ostja oli tulnud. Niisiis mina, eku, raili ja sille sõitsime nende uutega ja näitasime, õnneks pidin mina ainult laigulise tupsujalaga sõitma( kui mõtlete miks tupsujalg siis neil on sellised tuppsudega jalad.:D). Kuid halb oli see, et esimest korda tegin temaga galoppi, õnneks kõige hullem ei olnudki. Ja siis pidin hüppama kah.. Tema hüppas supppper hästii, aga mina olin viiiiimane lollakas. ei suuda ikka ise normaalselt seal olla. Siis läks ostja ise selga ja sõitis. ei tea kas ostab v mitte, läks soome oma mingite värkidega arutama ja vaatama. Ja siis tahits mikk mulle kedagi hüppama kah sokutada, aga õnneks ta ei jõudnud, sest ta läks seda ostjat sadamasse viima ja mina pidin kah nati ajapärast ära minema.
Reedel(täna) jõudsin kah varem talli, siis mässasin natuke mingite värkidega ja siis pidime jällle sõitma ja hüppama nende uutega, et saada mingeid videosid. ma siis hüppasin Laigulise, Pilvekes ja Niagaraga. Laigulijne hüppas ikka hästi. Emm Pilveke ei teinud eriti hästi galoppigi, kuigi Kristjan ütles, et temal peaks rohkem haridust olema. Ja ta hüppas kah teistmoodi, minu jaoks naljakalt, aga eks ta õpib veel. Ja Niagara hüppas kohutavalt hästi.. Paremat pidi kiskus ja tegi pm seda mida ta ise tahtis, aga vasakutpidi sai natuke kokku võtta ja siis vaikselt takistusele peale minna, hästi lahe oli muidu. Homme on siis pulmad, eks näis mis saab seal, ettevalmistusi on veel palju teha, niiet vara lähen talli. okei Tsau.
aaaa, mõned pildid laigulisest ja Pilvekesest, homme ( kui aega on ) teen veel.
Tebeselis&Kleavas
Puu(eesti keelde tõlgitud),muidu Kleavas
Lisas Evely at Friday, May 29, 2009 0 kommentaari
Monday, May 25, 2009
TAGASI!
Jõudsin siis pühapäeval peale 12 koju..ja magama jõudsin enne 1-te. Venemaal oli mega lahe :) kuigii, tallist tundsin ka puudust. Ja eriti kahju oli sellest, et kell oli mingi 1 öösel ja siis mingi mutike tegi oma hobusega jalutust seal :/ hobune oli nii väsinud ja tüdinud olekuga..
Lisas Evely at Monday, May 25, 2009 2 kommentaari
