BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Saturday, February 28, 2009

suurt mitte midagi

Heipa. Täna jõudsin talli kell pool 9. Tegin boksi,käisin Totuga jalutamas ja siis läksin Hestiga.Tegin kordet ette ja siis läksin selga,tegin pm samu harjutusi.halb oli see et tahtis paarkorda alt ära joosta :S ja siis ühekorra kangutas tagasi ei tulnud üldse :S Ja kartis rohelsit plaati vms selle kõrval ei olnud nõus läbi minema,suure pusimise peale sain mööda. Siis tegin endale ise mingi skeemi:) sõitsin selle sammus läbi ja siis oligi kõik, panin ta boksi ja aitasin manxi invatunnis. PEale seda tulin hotelli ja hakkasime siin mässama, täna on üritus.
Bye.

0 kommentaari: