pole jõudnud kirjutada,sest alles nüüd sain korralikult arvuti taha..
Reedel olin tallis poole 9-sast.kui ma jõudsin olid hobused juba väljas ja mis ma näen, väike Albatross mängib ja joookseb ja pukitab koos Falsuga.. pole teda nii ammu niimoodi näinud. mul oli nii hea vaadata teda. tegin mingeid pilte kah,aga häid ei saanud, panen mingipäev, hetkel digikas tallis.siiis ehitasime Kristjaniga riietus ruumi.suhteliselt enamus aeg läks selle peale.kui ma tõin alba lõunal kaerale siis ta oli nii kurb,arvas vist et läheb sõitma..igaljuhul õhtu poole käisime sõitmas.mingi 5 aeg. ma olin meloodiaga,albatross puhkas täna. meloodia oli nii ja naa. sain talt mingi 20 pukki vist?! sest nii kui ta ei liikunud sai stekki ja siis talle see vist ei meeldinud..siis ehitasime veel ja koju jõudsin tallist kuskil pool 11.
ja eile ei olnud ka midagi suurt.tallis olin kella 8-sast.ehitasime jälle,tegin boksid ära.mingiaeg proovisid Egle ja Kristjan Fallyt treikusse saada, mingi pusimise peale sai kah, aga selleks ei läinud nagu üldse palju aega :O siis ehitasime veel :D ja tulin Raili juurde,mingi pool9 -sast.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment