BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Thursday, April 30, 2009

Neljapäev

eile ma ei jõudnud kirjutama tulla, niisiis eile oli nii naljakas reede tunne oli täega, aga vot alles täna on reede :) eile käisin sõitmas kah.. 2 korda veel. mingi kella 4-st läksin Albatrossiga.. jap, ma istusingi ta selga, olin tegelikult ülimalt õnnelik... kuni senimaani kui hakkasin sammu tegema ja peatusi-ohe kuidas ta muutunud on :/ eest niii kuradima kõva :S kukal koguaeg taeval poole, välimist painet enam voldi peale ei tahtnud teha... ja pealegi oli veel nii ülbe, et tahtis koguaeg ise traavima minna ja galoppi :S mingi 15 minni ma temaga jamasin, et ma saaks ta korralikult endale allume,mitte et tema tipib kohapeal.. et tema energiat vähendada tegin voldipeal natuke kiiremat galoppi, peale seda samm ja siiis voldi peal peatusi. no alguses ei tahtnud seisma jääda selle peale kui ma eest nats võtsin ja siis põlvedega pigistasin..kui minuarust juba sammu osa oli enam-vähem normaalne, oli ilusti ratsmes, siis hakkasin vaikselt traavima... järjekordselt paha :S oli selline tunne naga sõidaks noore hobusega..kuigi Alba ju ikka ühtteist oskab.. tegin rohkem oma voldi peal..alguses vingerdas ja ei kuulanud sääri.. aga natuke steki ja pm oli normaalsem...jooksis ilusti ratsmes, mis oli hämmastav, sest pm ratse oli lõdva.. tegin välimist painet ka voldil, normaalne, siis kui mõtlesin, et teen painede vahetusu ja värke oli jällle tühimaa :S ja Eku ütles et hakkan liigapalju käega tegema.. siis tegin nats veel traavi, painde vahetusi eriti ei saanud ja ei jõudnud teha, sest takistused olid ees ja ma olin juba päris kaha mässanud, siis lasin natuke vabaratsmega sammu ja siis galopp. natuke tahtis kiirustada, aga tegin siis voldil jälle, galopis tuleb ikka ratsmesse, aga tõste ajal viskab oma pea kukklasee ja siis alles tuleb alla :S mõned head ajad tagasi saime peaaegu sellest lahti...lõpp kokkuvõttes oli niii ja naa..
Ja siis õhtul käisin Lotossiga. oli nii ja naa, olks alguses oli jobu. kuni Miku tulekuni, siis hakkas juba looma, Mikust on palju kasu :D rohkem ei viiitsi sellest trennist kirjutada ;)

Monday, April 27, 2009

Imelik päev(heas mõttes)

nii, rääkida on palju, niiisiis ma võtan lühemalt,et väga pikapeale ei veniks. kõigepeal koolis täna ei käinud ja talli jõudsin mingi pool 12. möllasin oma boksidega ja teistega ka. siis Kristjan ütles, et läheksin Hestiga sõitma,et vaadata kuidas on, kas lonkab või mitte. Tegin traavi mõlemat pidi, viga ei olnud midagi, ühe galopitõste tegin ka ja õnneks ei longanud;)

Siis ehtitasime ja Kristajn tahtis, et ma läheksin omapead sõitma ja et liigutaksin Termu ära. olks tõin ta käbe ära. sest kell oli juba 4 läbi ja kell 5 tuli uus trenn(mis läks ikkagi välja -.-) .tegin täna kiirpuhastuse panin valmis ja maneezi. sammu lõdva ratsmega, traavi tehes ei hakanud ka kohe käppim.siis täisistakus hakkasin rohkem kutsuma ja volditama jnejne. päris hea oli :) siis natuke sammu ja galopp. tegin galopis ka volte ja digonaale ( läbi traavi jalavahetusi ). siis sammu, võtsin ta "paljaks" ehk siis võtsin kõik varustuse ära ja lasin ta ise ennast maha jalutama, samalajal viisin sadula ja värgid ära . siis läksin talle järgi. panin boksi ja siis mingi aeg tuli Ekul mõte,et võiks Termu ära pesta ja kuna ilm oli selline mõnus soe siis nii tegimegi.. :D mina hoidsin eku pesi. ta oli nii märg. :D aga puhtaks sai vähemalt.

Ja siis tuli Raili sinna ja ütles, et me tooksime Lotosi,Bocardo ja Baronase ära.. ja ütles, et mina sõidan Lotossiga O_o, kuigi tegelt ma olin natuke juba ette valmistanud ennast selleks et ma lähen,sest Kristjan midagi varem rääkis.. olks tõime ära ja ise läksime panime takistused üles (lootsin/mõtlesin küll, et õnneks mina ei hüppa. ) kui oli pandud läksime maneezi . nii harjumatu oli sellise hobuse seljas olla,kõrge.. säärepeale pani pauhh minema, niinii hea :) traav oli ka selline lennukas. mul oli jube olla Miku trennis.. ööhh , aga näete elan.. kuigi tegelikult tuli kasuks selline trenn :)sest vb hakkan oma käega keeramisest üle saama. :) Galopp- oli mõnus,mulle miski pärast meeldis. :) Mikk galopis ka aitas/õpetas.. kõik mis ta räägib on nii realne võinoh, tegelikult ise selle peale ei tuleks .. ja siiski pidin hüppama esimesed hüpped Lotossiga.. olgu esimese tõrkusime.. päike paistis peale, aga ma ise olin ka süüdi,sest kõhklesin natuke..teine kord oli normaalne, pidin ainult natuke käppa pehmemaks andma.. siis pani kõrgemaks ja samat uuesti, aa .. see oli lattaed, abilatiga ja kahest latist oli kolmnurk ka pandud.. nii häst hüppab Lotoss, siis tuline paar korda okserit kah ja siis tulime peneroli rida. seal oli umbes nii penerol, üks samm vahele penerol, üks samm, penerol jne. kartisin tegelikult esimest korda minnes. aga nohh läks normaalselt.. siis tulime peneroli rea, siis lattaed ja siis okser..(need olid viimased hüpped),sest meil tuli hästi välja, tuli ilusti alt ülesse, ma jäin küll rahule :) hästi meeldis, tegelikult võiks tema selga veel kunagi istuda ! :)

Aga olgu, imelik päev oli sellepoolest, et kõik käis kuidagi nii kähku ja iga teine hetk olin ma kuskil hobuse seljas. :)
Bye!

Sunday, April 26, 2009

ühtteist

Tallis olin täna enne 8. nii nii hea on lihtsalt vara seal olla. minu teine kodu juba:) mõnus astun talli ja hobused hakkavad mõmisema** This is the place i will always belong**

Niisiis, tegin oma boksid ja teised boksid ka ära. siis lasin varsakese jooksma, muide tema nimi on Vembu ;) mingi aeg tõmblesin veel ringi. ja siis oli kell mingi 10.45 kui ma tõin Vembu ja Ulla tagasi. Ups, Vembu oli " natukene" möllutsenud, sest ta oli suhtelisel märg, tegelikult on hea, sai natuke oma energiast lahti. :) siis 11trennis korjasin junne ja olin niisama seal. poole 12 tõin oma junsu tuppa, puhastasin ära, panin valmis ja maneezi. Eem, ütleks siis nii, et alustasin lõdva ratsmega,lihtsalt käisin paar ringi sammu. traavi ajal võtsin ratsmed kätte ja hakkasin nõudma ja kutsuma. olks , oli hea .:) siis tegime mingeid keskliine, volte ja diagonaale. tegelikult kukkusid päris hästi välja, ainult ise kipun ikka ratsmega keerama.(üritan ka sellest lahti saada). käisime nats sammu ja siis galoppi. vasakut pidi on hea selline stabiilne ei kiirusta ei tõmba ära, proovisin keskliini.. olgu väga üle ei keeranud, AGA sirgel sõidetud ei saanud..Sest kui ma läksin keskliinile A-st siis tema hakkas vajuma paremale.. säärega surusin no ei mõjunud.. siis andsin kannaga.. Kristajn küsis mille eest.. ta nagu ei näinud mille eest.. siis ma läbi nutu,kurbuse üritasin talle seletada.. siis parematpidi kui tegin A poolses nurgas volti kiskus täiega ära :S läksin kurtsin oma murest Kristajnile, siis ta vaatas ja siis oli Termu just pai poiss, mis on ka hea . aga jah, jäi mulje nagu ma oleksin üle dramatiseerinud (?!), aga pm lõptasin trenni tönnides oma ette, tegelikult mitte tönnides,lihtsal tuju läks nulli ja silm oli märg.:$

kuigi kui ma ta maha jalutasin ja boksi viisin, vaatasin teda ja lihtsalt see kurbus kadus... sain ka aru miks, ta on lihtsal nii armas,tema peale ei saa vihane olla, ta oma totu olekuga on niiiiiiiiii armas. ja ma ise ka mõistsin, et tegelikult mina nõuan tal valest, mina olen ju tegelikult tema seljas, tema ei ole milleski süüdi ja edasi pidi olen enda peale vihane ! :)

Ja siit tuleb veel... mõned asjad on mind mõtlema pannud... olen näinud kuidas Albatrossiga sõidetakse, ( ega ma ise parem ei ole ) aga nii kahju on vaadata.. ja kui ma nägin kuidas ta vingerdab ja ratsmekontaktile ei vasta jnejne, siis see pani mind mõtlema.. ma ARVAN, et paar korda ma tema selga veel istun..kuigi tean, et pärast on raske.. aga on mõjuvad põhjused.. ja ma ise ka VÄÄÄGA tahan ja samas ei taha.. eitea, oehh, aga ma arvan, et paarkorda ma sinna veel satun..

NB! Tegin fotoalbumis väikest koristust ja panin midagi juurde kah . ! kui keegi on huvitatud siis link : http://fotoalbum.ee/photos/Evvu1/sets/

Saturday, April 25, 2009

nii.

on vahepeale jälle vahele jäänud, ma arvan, et enam ei kirjutagi igapäev, vaid siis kui tuju on või kui on millestki lahedast kirjutada..
Neljapäev sõtisin siis Termuga.. ei olnud üldse hea..
Eile sõitsin Meloodiaga,kuna Simone hüppas küsisin Kristjanilt kas võin ka Meloodiaga hüpata, kuna tema enda trennis ma temaga hüpata ei taha ja võisingi..alguses oli suhteliselt madal mingi 20-30cm?! ja Meloodia läks suure hoooga ja hüpped tulid ka väga suureda( selle madala kohta) siis pandi okser, seda tuli ka mõnusalt. siis olin nagu pikali aetud rist( või noh õhurist vms.). see oli ka normaalne ja siis tulime lippu.. olgu esimesed 2 korda oli vääga jube, alguses läks vasakult mööda siis paremalt ja siis kui ta oli paremalt mööda pannud läksin sinna ette ja peksin ta sealt üle, tublii oli.. järgmisete kordadega natuke pidurdas aga läks siiski üle ja siis mingi enne 10 õhtul läksin koju..


täna jõudisin ka vara talli, pm tervepäev toimetasime, aa Eku käis eile ka termuga sõitma ja mina käisin ka mingi peale 6/täna/ . hea hästi hea oli ! minu arust see mõjub kui eku sõidab,siis peale tema sõitmist on mul ka hea sõita..kuigii,peaksin ju ise ka saadud hoida teda normaalselt.. ei tea . ja täna jõudsin kuskil poole 8- koju.
*tegin pilte ka*

*Ilus ponipoiss :)*



* Ja lahe Bocardo :)*

Wednesday, April 22, 2009

kolmapäev.

olks, täna siis sõitmas ei käinud, mässasime aedade parandamisega.. mingiaeg mässasin ka takjastega. siis käisin Kentauriga maneezis jalutamas, maitea tema jaoks pole oluline see kas sa oled v mitte , lihtsalt külmanärviga vajub peale. õnneks oli see nii ainult paremat pidi..ega vist rohkem ei olegi kirjutada,selline väike lühi kokkuvõte tänasest päevast.

Tuesday, April 21, 2009

täna hüppasin termuga, täisti metsa läks JÄLLE :( niiet pikemalt kirjutada ei taha...

Monday, April 20, 2009

Trenn.

olgu,eilse trenni kohta ei tahtnud midagi kirjutada, sest see läks totaalselt aia taha :/ mingi aeg rääkisin ekuga ja ta andis nõu mida teha jne. niisiis täna läksingi sõitma. 5-st siis manxil trenni ei olnud enam. olks,sammu natuke õrna ratsmega, natuke peatusi ja siis hakkasin traavi, proovisn just rohkem igast takistuste ümber tiirutada, võimalikult vähe rajal. igaljuhul oli ühe okseri all sinine mingi suur värk ja sellest mööduda normaalset oli võimatu. selle okseri juures ma pm sõitsin külg ees. njh, natuke pusisin sammus,et teda sinna lähedale saada,olgu läks,aga pärast uuesti möödudes ikka samamoodi,see siis jäigi sinna paika.. õnneks täna ta oma pead kuklasse ei visanud, oli selline stapiilne. siis käisin vahepeal sammu lasin ratsme suhteliselt pikaks ja ta kohe sirutas. ja siis tegin täisistakut, volte ja jälle seespool jne. tglt päris hea oli võrreldes eilsega siis oli lausa kohutavalt hea.aga sellest sinisest asjast ikka üle ei saanud, nii kui seda nägi läks juba eest natuke kramplikuks. olgu see selleks, üritasin just säärtega seda sigri-migrit sõita. noooo.. enam-vähem õnnestus, siis natuke sammu ja galopp.. panin nitsa lati kah, võino see oli maneezi juba. ei käinud sellest koguaeg üle. vasakut pidi käisin rohkem.. tegin ainult volte, siis keskmist, siiis ülemnekuid,siis üle lati ja täitsa hea oli.. paremat pidi tegin pm samu asju.. aaa, tegin galopis igasuguseid järske pöördeid ja üritasin välimisega rohkem.. maitea,minu arust kukkus hästi välja..kahjuks on raske neid pöördeid seletada,sest te ei tea ju kuidas maneezis takistused on . eks ma siis umbes kirjeldan. sõitsin vasakust jalast , kui jõudsin maneezi otsani( seal oli A täht)sõitsin sellest mööda ja siis okseri ja tünnide vahel max vahe oli vist 1m. sealt edasi läksin üle nitsa lati mis oli B poolel suhteliselt raja kõrval, siis sellest üle ja korraks rajale mingi M tähest eemal oli lattaed tegin nagu pool voldi ümber selle lattaia ja siis jälle üle nitsa lati, aga seekord oli see nitsa latt natukene viltu, aga ta oli ikkagi teise kõrval. vot kindlasti oli väääga segane,aga ma üritasin. :d

Kui aus olla,siis olid mul vahepeal loobumis mõtted.. sellest, et Termuga edasi sõita..lihtsal nii raske oli saada normaalsemaks, nüüd on natuke parem, AGA ma ei kujuta ette kui raske on Ekul sõita peale seda kui mina olen sõitnud.. :S see oleks talle nagu jälle otsast alustamine.. eriti peale pühapeävast trenni ma mõtlesin sellest, aga ma ei tea .. kas punnida edasi ja üritada, või alla anda.. ausaltöeldes peale Alba lugu oli ka ratsutamis isu otsas,kuigi ma tean, et ei suuda ka ilma selleta .. hobused- nad on lihtsalt maailma parimad loomad,nad on sõbrad,truud ja ilma nendeta ei saa ju enam, ega taha ka . ma olen kindel, et kõik hobuseinimesed arvavad nii .. ratsutamine- see on lihtsalt osa sellest mida saad hobusega koos teha,sealt tekib usaldus,seal tekivad suhted, see kõik on lihtsalt niiiiii hea, miks peakski keegi tahtma sellest loobuda,kuigi sellised mõttet käisid mul läbi. ;(

Saturday, April 18, 2009

pealkirjatu.

Tervist!
Hommikune ilm oli lihtsalt kohutav, hiiglama suured lumehelbed tulid taevast allla :O ja mina arvasin,et kevad on... ÕNNEKS päevapeale läks ilm ilusamaks, päike tuli välja,aga tuul oli ikkagi..niisiiis talli jõudsin peale 9-sat, vahtisin mingiaeg ringi ja hakkasin bokse tegema. täna läksid soomlased maastikule 2 korda järjest,nii et poole boksi tegemise peal kargas mulle mõtte,et varsi maneezi viia. Hullult möllas ikka seal, siis viisin tema ära ja kuna veel oli aeg viisin Hesti ka tatsama sinna.kuna kõht oli natuke tühjaks läinud panin toidu huuni. Siis tuli Eku ja järgmisel hetkel olin ma juba teel Ruilasse.:D ei tegelikult eks ma ise ka natuke punnisin ennast peale;) nojh, läksin siis Lotosega esimesena treikusse, alguses ei tahtnud kuidagi edasi astuda, kuid üldsielt tuli korralikult peale. tema kõrvale tuli aga Baronas. nendega siis läksime Tuvi juurde,et vaadata kas kõik korras.. jõudsime natuke peale 12 ja saime teada, et ta jõuab kuskil poole 2 või nii. eks me siis ootasime,õnneks oli seal pood, et sai näksimist osta.:) tegelikult läks aeg päris kiiresti.. ja siis ta tuligi. Lotos ja Baronas maha ja nendega väiksesse maneezi..algul ta vaatas Lotost. venitas ja värki ja õnneks polnud midagi, siis oli Baronase kord, temaga oli ka kõik korras õnneks. AA ootamise ajal käisime natuke ringi ja vaatasime platse ja värke.päris lahe oli! :) ja siis panime nad peale ja talli tagasi. Ahvin natuke eku stiili
natuke tuiasin ja siis olid soomlased trennis.. hüppasid.. imelikk, aga mul oli niii paha tunne kui ma vaatasin kuidas Albaga hüppas..tundus,et kogu mu vaev mis ma olen temaga hüppamise poolel näinud oli asjatu..:S:S see tüdruk kukkus alla kah peale esimest hüpet.. igaljuhul kõik hüpped tuli ta ligadi -logadi üle,venitas ja niiii... lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii halb oli vaadata ;/ ja eile kui sõitis mingi suurem tädi temga.. valus oli vaadata kuidas ta saagis albat allla :(:(:( . muidugi olin ma harjunud ka sellega, et ainult mina Albaga hüppasin,sest enne seda kui Termu selga läksin hüppasingi ainult temaga.. FAAAK, tuleb üle saada juba ükskord :/ tegelikult, ega ma ise ka mingi hea sõitja ei oleee, kuigi minuarust sain ta nagu hüppama, aga selle tsikiga oli see kõik kadunud..:(:( njh. kurb.
Pärast mängisime mina,Helena,Signe ja Morten jalgpalli... nii palju nalja sai. :D kõik mängivad nii lahedalt..tglt väsitas nati ära kaa.siis läksime talli tagasi vaatasime natuke veel sommi trenni ja pm tulingi ära. homme VIST sõidame kaa, et tea täpselt, eks siis homme näeb. AAA ühe asja unustasin, kui Ruilast tagasi tulin läksin rõõmsaltr huuni oma söögi järgi.. ja mida seal polnud ?? mu sööki.. ja seda taldrikut ka mitte.. läksin sooja ruumi ja taldrik oli seal.. aga sööki polnud..:D

Friday, April 17, 2009

Meie viimane trenn.

Nii. Täna see siis oligi. Meie viimane trenn Albatrossiga.. kuigi ta ei lähe ära, võtsin ma ise selle otsuse vastu.. lihtsalt,et ära minekul ei oleks nii kurb.. ühesõnaga võõrdun temast..
AGA trenn temaga oli täna üliheaa, mille üle oli mul väga hea meel, sest saime ilusti lõpetatud.Olgu eks see kõik nii roosiline ka ei ole. Sammus oli normaalne, ise ei hakanud eest käppima kohe. Aga traavis kiirustas natuke( imelik või mis?! ) eriti voldile minnes. ÕNNEKS oli Eku kes aitas mind oma teadmistega.. abi tegelikult oli ja Albatrossi nina sain ka allapoole, seda ma ei tea kas ta lõdestas ka ennast v mitte.. ma ise ei tajunud seda, aga vb Eku teab. siis tegime igasuguseid harjutusi, et püsti,poolistak ja kõhuli . siis ta pm jookis oma tempos.. siis tegime natuke täisistakus, heameel on selle üle, et ma suudan teda all hoida. :) siis tegime sammu ja galoppi. Alguses kah galopis oli selline pikk ja maasulik samm. AGA jälle tänu Ekule saime sellest üle.. tegin voldil ja eku ütles et rohkem välimise ratsmega näitaks palju saab edasi.. minu arust oli galopis ka nina ots all. ma jäin lihtsal täiega rahule.. siis tulime maha ja jalutasime.. ta on nii nunnu ikka... pisar vägisi kippus silma,tönnisin oma ette..( hetkel kah jälllle :S eriti nõme on seda tallis teha,kodus pole nii hull, keegi ei näe,keegi ei tea, aga tallis hakatakse kohe uurima. ).. oeh.. raske saab olema..
JA siiiis tulid soomlased..oehh.. terve nv on nad meil.. eks näeb mis edasi hakkab saama.

Thursday, April 16, 2009

lubatud video.

nothing especial.

ma ei või.. ma olen lihtsalt niii laisk.. ege eriti ei ole midagi kirjutada kah.. trennid on nii nagu nad on..igaljuhul teisipäeval hüppasime.. Olin Termikaga.. kuna Egle,Raili,Sille ja Madli läksid sõitma ja hüppasid kah, siis meie Sikuga tegime soojendust väljas platsil.. päris mõnus oli tegelikult..nati halvasti liikus ainult, kuigi Kristjan ütles,et see tuleb sellest, et seal on selline raske pinnas vms.. kui soojendus oli tehtud läksimegi maneezi.. alguses hüppasime traavis.. mitte kuidagi ei tahtnud tulla..:S samm ei klapinud, kuna oli abi latt kah siis suhteliselt koguaeg venitasime..nujh.. galopis vasakule pööre natuke maad otse ja siis okser.. suhteliselt normaalne olii. olgu, hüpasime siis paar korda seda kah ja siis Sikule aitas kuna Muusika polnud ammu hüpanud. mina hüpasin rida vms.. seda näete videos kah(kui ma selle kunagi üles saand)..mõlemat pidi mingi paar korda tulin üle ja siis hüppasin paremast pöördest kah okserit mille all oli tünn..;) tglt Term on supper hea poni. :)siiis natuke traavi ja samm.. märjaks ta ei läinudki eriti.. harjunud sellega..



Kolmapäeval olin natukene tallis,sest vanaema pidi külla tulema, aga ta jäi haigeks ja ei tulnud.. mingi poole 6-st läksin koju. Uued tulid kah.. kuid mind siis ei olnud enam.. hääästi nunnud on tegelikultt. :)
Täna, jõudsin talli, nägin,et manxi auto on ja kohe teadsin, et Aanil on varss. ja oligi..natuke nõrkk oli,aga tglt pääris kena.. Täkk on..siis tegin boksid ära ja otsustasin,et lähen Lohega ka( natuke vale otsus) KUNA oli maneezis üksi ja siis ma natuke kaklesin temaga:/ lihtsalt tahtis koguaeg alt ära jooosta ja närveldas.:S:S:S mingiaeg tegingi siis suhtelisel õrna ratsme kontaktiga traavi ja nii kui kiirustama hakkasin pöörasin vastu seina.. siis ta jäi seisma ja rahulikuks , siis tagasi rajapoole siis paar sammu ja traav... imelikult kombel see toimis..KUIGI ei peaks juu niiiimooodi:S siis tegin galoppi ja kõik.. märjaks ta ei läinud.. mis oligi hea.. panin ta ära ja tahtsin ise siku eest teha ulla boksi.. see oli nii jube.. ja see läheb igapeäv selliseks...tglt mitte nii hullult, eks natuke on asi viitsimises kah jne..aga noh, mingi 3 kärutäit läks välja..ja peale seda viisin peale kahh ja pm tulingi tulema..
Homme olen Albaga.. ja see jääb viiimaseks meie trenniks..



Jaa... ma tahan vabandada ühe inimese ees, kellega ma käitusin väääga inetult,sest ei saanud oma tunnetest ülee:( anna andeks...Lihtsalt kui ma sain teada,et ongi kindel värk ja varsti enam teda pole siis ma ei suutnud enda tunnetest üle olla.. kuigii tea,et ma olen ülimalt õnnelik, et Sa saad endale niii toreda hobuse! ja samas olen ka ülimalt kurb..aga nüüd ta ongii sinu. Palju õnne! Ka minul oli temaga toredaid aegu, tema õpetas mulle midagi ja ma arvan, et äkki midagi sai ta ka minult juurde..kuigi see väike Albatross jääb alati minu hinge.. ma üritan oma kurbusest üles saada ja teie üle rõõmustada, kuigi olen kindel, et see võtab palju palju aega.. piisas ainult sellest kui ma nägin seda väikest meest ja mu päevas oli juba midagi head.. kindlasti on sinul samamoodi ja isegi midagi veel veel enamat..


Tears are words from heart that can't be spoken.

Saturday, April 11, 2009

ühtteist.

Miks me anname alla kohe, kui raskeks läheb? Miks me igatseme kedagi nii väga, et
valus hakkab? Miks me kurvad olles tahame alati üksi olla? Miks me hakkame asju
väärtustama alles siis, kui kõik läinud on? Miks haiget saada on nii valus? Miks me
kardame riskida, ilma, et kardaks põruda? Miks me ehitame oma kõige sügavamate
tunnete ümber kaitsemüüri? Miks me oskame võtta, aga mitte anda? Miks me ei
suuda rääkida asjadest, nii nagu nad on? Miks me ei püüdle oma unistuste poole, vaid
unustame need? Miks me püüame olla need, kes me tegelikult ei ole? Miks me ei õpi
enda vigadest? Miks me alati tahame valida kõige kergema tee?

niiinii. tänasest natukene..jõudsin talli peale 7-et.. mõnus on olla varaa. igaljuhul andsin heina ette, tegin oma boksid ära ja teised ka.. siiis tulid teised ka ja läksid mingi 9-sast juba sõitma.. (sest Mikk läks Helenaga võistlustele kaasa ja nad tahtsid trenni ennem ära teha).natuke vaatasin ja siis läksime Kristjaniga poodi. mingiaeg niisama möllasime ringi ja värki.. jooksutasin Bogardot ( kirjapilt pole vist õige). nii nunnnu olii. kui ma panin piitsa maha ja tekin tk-tk siis ta tuli traavis minu juurde. siis ma puhastasin teised kh ära ( Paija,Alegro). mingi enne nelja tõin Termu karjamaalt ära.. kui ma talle järgi läksin tegi ta täiega suured silmad.. sest ta nägi porgandit mis mu käes oli ( seee oli metsikult suur, kes nägid need teavad.) igaljuhul Term oli sellega rahul.. pidid palju vaeva nägema, et sellest jagu saada.. :) siis puhastasin panin valmis ja läksin alguses väiksesse liiva koplisse.. natuke tegin traavi jooksis ilust ja juba oli nina ots all :) aga mulle endale ei meeldinud,sest pm olin nagu suure voldi peal.. sirgeid ja selliseid asju teha ei saanud,niisiiis läksin maneeži. tegin seal natuke veel traavi ja siis täisistak. mõnus, jooksis rahulikult, nina ots oli all ja painde vahetustel kah .:) tublipoissss! :)siis sammu ja galopp. ka hea oli, rahulik ja mulle meeldis ja nina ots oli ka allapooole ja ei tõmmanud ära ja jällegi tubli poiss. tegin üle lati ka paar korda, ka hea . alguses tahis kiirustada, aga siis proovisin tagasi hoida ja õnnestus. siis jalutasin maha ja boxi,tekk peale, porksu. siis läksin riideid vahetama ja koristasin riietus ruumi kahh ära. igaljuhul 12 tundi olin tallis pm :)


Reedel käisin Albaga..hästiihästii hea olii. aga midagi pikemalt ei rääägi..




Any moment, everything can change . :(
You will always be my best friend.
It doesnt matter anymore. I guess things happen for a reason. Tears eventually fade &
one day everything will be exactly how its supposed to be. Moving on is a process &
you have to promise yourself that your ready to let go.

Wednesday, April 8, 2009

nädal pole kirjutanud. sorrry... suhteliselt "huvitav" on teil ikka lugeda.. igaljuhul peale teisipäeva sõitsin pühapäev Termuga. suhteliselt rahule jäin,kuigi ei mäleta eriti seda.. siis esmaspäeval jälle temaga.. galopis natuke kiskus muidu oli supper heaa .:) ja siiis teisipäeval hüpasin temaga, ÜLI SUPPER PONU. :) tegin mingit rada ka, ja tglt jäin suhteliselt rahule.. kuigi mulle nagu tundus et ta täiega kimab.. siis raili ütles et temaarust just magas.. ei tea ..mulle tegelikult meeldib Termuga sõita, ta on hästii hea ja ta on niiisama ka nunnnu , :)ja siis täna ei sõitnud, hommme arvatavasti kah mitte.
bye.

Friday, April 3, 2009

-

pole siia eriti jõudnud,sest õhtul tallist tulles olen õppima hakanud ja siis pm ei ole jõudnud.. igaljuhul see nädala ainuke trenn on olnud teisipäev,kus me hüppasime.. hüppasin Albatrossiga.. ja panin talle oma kaitsmed kah.. trenni algus oli suhteliselt uimane. ei tahtnud liikuda, õnneks ei pea sellega eriti vaeva nägema, et ta liiguks. soojendusega olin rahul. isegi hea oli.. hüppas ka hästi.. hüppasime isegi 100cm. :) mis on meie rekord ja muidugi oli ta hästii tubli, okserit hüppasime ka.. ja paar korda "rada" mis pm koosnes 4-5 takistusest. tglt oli ainult 3 takistust,aga hüppasime mitu korda.. tglt hüppaks Alba veeel veeel paremini kui ta seljas istuks parem ratsanik.. mina pöördes ei võta piisavalt välimist ratset ja olen üldse taun... agaa harjutamine teeb meistriks... ja eks me poisiga õpime ja püüame.. siis kolmapäev Alba lonkas,trennides ei käinud ja täna käis 2-es trennis,õnneks mingit suurt trenni ei olnud... homme lähen arvatavasti Lohega ja peaks varustust ka puhastama.. ja siis pühapäev ehk saab ka sõitma. eks näis... aga tsau siiis ..