BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, March 15, 2009

tavaline päevake.

Hei.
ei ole viitsinud kirjutada, olen trennis küll käinud, aga need on olnud tavaliselt, mõni asi on hästi läinud ja mõni jälle mitte. uus sadularuum hakkab kah juba valmis saama :) aga täna siis jõudsin talli pool 11. hakkasin boxi tegema kui Kristjan ütles et täna me lähme kella 11 trenni.. okei, arvasin alguses, et lähen Fantaga, tõin juba kaska ja tahtsin võta tema ämbri, kui siis Kristjan küsisi kas ma Maxi ei taha, ma ütlesin et mul vahet pole, siis ta ütles et läheksin Maxiga. okei. Max oli õues, võtsin nööri ja lippasin talle järele. kui tema oli sees viisin Äpu suurde karjamaale, sest muidu ta oleks üksi jäänud. siis kähku puhastama,kuna aega palju ei olnud enam. kui puhas varustus selga ja siis maneezi. tal on paha sadul, võinoh rihmad käivad nii kõvasti :s kui tahtsin ronida selga, siis tema hakkas minu poole vajuma ja nii suht kaua,kuni tuli Kristjan hoidma, sain selga ja sammu. sammus ei olnud midagi, kuigi kiirustas natuke.. siis hakkasime traavi, alguses kiskus eest ja tahtsi täiega kiirustada( mis on loomulik,kui hobune enamus päevadest karjamaal vedeleb.) õnneks oli teda kerge kontrolli all hoida. ainult ta ise hakkas ratset tõmbama,aga ma ei andnud järgi ja siis jäi mulje nagu ma hullult kisuks eest :( see selleks. suht lollitas ka kui volti tegin.. peale seda oli täisistak, suhteliselt normaalne oli. ja siis tuli galopp. mm, see on tal pehme. peale seda tegime ilma jalusteta traavi ja siis käisime sammu. Max oli läbi märg ja tahtis,et ma teda sügaksin. siis jalutasime maha ja viisin ta boxi. panin teki ka peale. siis polnud mitte midagi teha ja ma mõtlesin,et võiks maneezi ääred sisse visata, enne seda tassisime takistused kah ära. Kristjan silus ka. ja mina olin esimene kes sinna märgi maha pani. käisin Hestiga peale seda. maitea, imelik minumeelest, kui hesti traavib paremat pidi pole midagi,aga kui vasakut pidi siis on mingi õrn longe vist ikka sees :'( tegin ta täna eriti ilusaks, tõmbasin nii palju karva kui sai maha, lasin palsamiga üle ja tegin väikse krunni ette, nii nunnu oliii :) ta ikka oskab pugeda, kihvt. täna kui käisin albal järel karjamaal tema oli ka nii nunnnu ja ramses kah, tuli traavis minujuuurde ^^, nunnu meeter oli küll põhjas nende kolme peale. siis käisin Ullal külas, ta on nii armsalt paks, aaa ja tõime täna tiined tädid sisse:) varsti varsti kukub tähtpäev. nii laheee : ) Ulla on eriti lai, loodan et kaksikuid ei tule .. homme teen ka oma kohvri korda see niii sassis ja viin vist valtrapi ka talli, eks näis.

0 kommentaari: