BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Saturday, June 20, 2009

oeh.


Tuli isu ja tulin blogima. Pole nii ammu käinud. Oeh, ei viitsi, ei ole tahtmis eriti ja arvan, et varsti lõpetan ka selle ära, mis mõtet on iga korda sama blogi pm kirjutada.




Siis 2 nädalat on olnud laarid, need on päris kiirelt läinud ja õnneks on normaalsed ja toredad inimesed vahetuses.

kolmapäeval hüppasin Falsuga. Olin enam kui kindel, et seal ma eluga ei pääse, aega näete läks hästii :) panen siis pildid kaa.









Ja nüüd täna tallis ei käinud oli hoopis õe lõpetamine :) tal nüüd veab on selle kooliga ühelpool ja mina ma pean veeel 4 a käima , tglt nüüd 3 :) aga ikkagi jube mõelda kui palju piinamist mul veel ees on .üks pilt minust:

Wednesday, June 10, 2009

Esimest korda.

Nüüd on siis laagrid ja kuna laagrite ajal hommikul talli ja õhtul koju, siis pole viitsimist siia kirjutama tulla. Aga täna siis tulin varem ja võtsin selle jaoks kah aega, sestt täna tegime Falsuga koos esimesed hüpped :) Niinii hea oli , üldse oli ta täna palju palju parem kui oli eile ja esmaspäeval üldse puhkas. Hüppasime siis penerolli mis koosnes 4 ristist. Esimest korda hüppas ühe risti ära ja siis kaldus reapeal välja,teistkorda läks paremaks ja minu arust igakorraga aina paranes. sõitsin lohust ka läbi , mõlematpidi hüppasime seda penerolli rida ja siis ma rohkem ei hüpanud, ikkagi tema esimene kord :) ta oli ikka päris märg omadega,ei tea kas homme ka sõida, eks näis ja siis Lilian filmis/pildistas loodan et saan kunagi need ja siis panen siiia kaa :)
okei, bye.

Saturday, June 6, 2009

No nii.

mitte miski ei tirinud mind siia kirjutama, sest mis ma ikka trennidest kirjutan, kui midagi huvitavat ei juhtu.
Teisipäeval hüppasime. päris norm. okei. kolmapäeval jõudsin talli ja siis mingi aeg tahtis Kristjan rääkida, ei kujutanud ette millest.. nats rääkisime suvest ja siis ta ütles et tahab mulle ühte kindlat hobust anda, peas hakkas igasuguseid mõtteid jooksma kes?miks?päriselt? ootasin pm täie huviga, siis rääkis edasi, et on hobun keda ta maha ei raatsi müüa ja et ta annaks tema mulle. Ja ma ikka ootasin ja siis ta ütles FALSU :O:O:O ja ma olin õnnelik, tegelikult kah. :) Niiiniii lahe :) (vb tuleb uuendusi ka blogile )okei, siis sõitsin samal päeval, hästi hea oli , aga samas ka harjumatu. me sõitisme väljas, sõidsime ka lohust läbi. ja Falsu oli nii tubli :) ja nüüd oled ka sõitnud temaga, juba on väikemees hinges. :) ja ma arvan et läheb ka päris hästi, sest temaga kontrollin ma iseennast veel rohkem, et ma talle liialt suupeale ei hakaks. :)
Aga samas olen väga kurb kah, sest teine nunnu jääb üldse mängust välja ja vb parem ongi. Aga see juhtus ikkagi nii kähku.. just kui mul hakkas minema, aga eks suvi on ka seda mõjutanud. Aga ongi parem .
Ja nüüd esmaspäevast hakkavad laagrid:/