tallis olin juba enne poolt 9-sat. tuiasin ringi, käisin väikseid loomi söötmas, lihvisime laudu ja kui olid lihvitud hakkasime hobuseid valmis panema, kell oli siis pool 10 vast?! mina olin Albaga ja Siku Muusikaga. puhastamise ajal juba puges nii armsalt, siis ma natuke kudrutasin temaga seal.. panin oma sinise valtrapi mis oli tema seljas niiiiiiiii ilusss. :) poputasin teda ohtrasti. kui oli valmis läksime maneezi. alguses käisin lõdva ratsmega, siis võtsin natuke konktakti.liikus ka hästi. sai hommikul 3 toobi täit kaera .:) igaljuhul traavis oli mõlemat pidi mõnus energiline, ühtlane tempo oli nii ja naa.. siis tegime traavis latte. oii kuidas täna ka passis latte ja tõstis oma jallusid. ja siis galopis kah 2 latti. neid tuli ka ilusti, ta oli niii supper tublii juba algusest peale. hüppasime ainult suhteliselt madalat lattaeda. traavis ja galopis. traavis oli ka suhteliselt hea, galoppis olid mõned korrad pahad, aga ikkagi oli ta tubli. ja siis lõpus tulin tünne kah( tünnid olid otsa ukse juures suhteliselt, aga keskliinil) nii naljakas kui see ka poleks, siis oli tegelikult suhteliselt väike pööre. aga me Trossuga saime hakkama ja hüppas ka neid ilusti, mingit tõrget ei tulnud, passima ka ei jäänud. siis tulin ka paremast jalast lattaed(mis oli takistuspostite ukse juures) ja sealt kohe pööre ja jälle tünnid. siis aitaski, sest ta oli niiiiiiiiiiiiii tubli, pärast jalutasin maha nunnutasin ja poputasin teda veeel . boxis andsin palju head ja paremat, viskasin teki ka selga ja läksime ise toimetama. mingiaeg viskasin tema ka õue. täna sai ta ka lõuna ajal kaera (L) kui nii edasi siis saab ta ka paksuks. :) Hestiga praegu ei käi seljas, naudib õues olemist. ja ma ei tea, siis ei olegi vist enam midagi.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

3 kommentaari:
Sa igapäev niiiiiiiii vara tallis -.-
Nii tore, et teil hästi läheb ja ta nii tubli on! :)
Kas tal on nüüd mingi ülessöötmisrežiim või? :P Liiga kõhn? Tore muidugi, et palju saab... :D:D
Ruudu: Mulle meeldib varajane olla :)siis jõuab palju teha.
Inxu: Jaa, ta üli tubli:) enamvähem küll, Kristjan tahab teda üle sööta. :) tal ikka mingil määral need ribid paistavad..
Post a Comment