Vahpeal ei jõudnud käia. kiire kiire oli .
Pühapäev.
trennis võtsime jalused sadula küljest ära, olin albaga. tegelikult polnud albal midagi viga.. isegi hea oli, eest oli suhteliselt pehme ja säärele reageeris hästi.galopis polnud viga tglt,ühekorra,kui tagasi ei tulnud ja ma nagu loll teda üritasin rahulikuks saada :S muidu oli kõik ok. igaljuhul mõnus päev oli sest väljas oli niii megalt hea ilm.(y) koristasime talli esist. õhtul läksin Hestiga ka. maneežis olid veel sille ja raili.. Hesti möllutses. sain pukki ja hüppas kuidagi kõrvale ette. Mul endal oli naljakas. ;) mõnus oli sõita kui maneežis muusika käis .
Esmaspäev(täna)
jõudsin talli enne 12. käisin lohega väiksel tiirul. ühelpool maneezi oli asi hea rahulik aga teiselpool närveldas ja passis.tegin siis põhiliselt seal pool kus oli hea. tegin volte,diagonaale,serpantiine jnejne. päris hästi läks täna, aga üritan ikka rohkem manxi trennis temaga käia.. vahest tuleb tuju minna, aga parem ikka manxi trennis käia, peale lohet tegin boxid ära,sain uued boxid kuna udeka omad läksid ära. ja siis käisin hestiga kähku. ta oli täna õnneks tavaline. õhtul trennis käisin Muusikaga. sammus ei liikunud eriti ja peatuseks pidi rohkem ratset tõmbama :S aga mingiaja peale sain nagu pehmemaks, traavis oli alguses sama, aga sai normaalseks. galopp mulle ei meeldinud, tõusis valest jalast :S kiirustas( mis mulle kohe üldse ei meeldi) tagasi ei tahtnud tulla. :s aga ma arvan et nii pea tema selga ei isut.. eks näis. peale trenni tema boxi ja aitasin Kristjanit ja siis tulin koju. Eriti masekas on see et ilm läks lumiseks:/ alles eile oli kevad:'( aga Kristjan ütles minu lohutuseks, et siis saab 2 korda kevadet nautida. :)
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment