BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Friday, March 6, 2009

nothing.

Kuna ma vähkresin üle tunni aja voodis,siis mõtlesin et tulen kirjutan tänase trenni kohta. kell on praegu 3.04 . Ega trenni suhtes millegagi hüpelda ei ole. Läks nii ja naa.igaljuhul talli jõudsin enne kolme. tegin boksid,toimetasin talli ees ja siis oli aeg trenni minna.pidin olema Muusikaga aga vot manx ütles,et Muusika saaks muidu nii palju trenne,et mina temaga minna ei saa :S Pakkus mulle Fantat,aga mina ei tahtnud ja siis oli Alba kah, njh, läksingi temaga..Samm- oli halb,säärele ei reageerinud,andsin säärt+stekk, siis hakkas kohapeal tippima :s sain tagasi normaalselt sammu, siis hakkas nurgas tõmblema :S hakkas tagurdama jnejne :s sain normaalseks ja siis käisin sammu. väga kehv oli ta kuidagi täna eest ...siis traav-Ei olnud kah just kõige parem, ühtlast tempot ei olnud, kord uimerdas, ajasin edasi,pani lennuga minema :s Sõitsin suhteliselt palju voldil, et saada kontrolli alla..mingil määral õnnestus,sest tempot sain säilitada. siis vahepeal vaba ratsmega samm. peale seda tegime harjutust,lattidega.tegime mingit värki, nii et üheskohas olid 2 latti laia vahega ja teises kohas oli 4latti kitsa vahega...Laiad tulid normaalselt välja,see pole Alba jaoks mingi raskus, aga kitsad need ei tulnud üldse välja.. ta lihtsalt jättis koguaeg ühe vahele, siis pani manx natuke need vahed ka suuremaks ja siis tuli ilusti ning peale seda käisime sammu.galopis pm sama harjutus, tegime kaheksaid, ühe kaheksa diagonaalil olid 2 latti,teisel polnud midagi. galopp- mm,enda alla teda ei saanud, tal oli koguaeg kiirus peal :s njh, siis lõpetasime ära, andsime üle ja toimetasime natuke veel.

0 kommentaari: