BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, March 4, 2009

Pealkirjatu.

Tsau. eile ei jõudnudki arvutisse, sest peale talli tormasime mingile pidulikule õhtusöögile. sealt jõudsin kuskil enne 7 koju ja siis oli vaja tuupida keemia ja bioloogia kt-ks.ööh,nii väsitav oli. igaljuhul räägin eilsest trennist, hüppasime. soojendus oli üli normaalne. galopp kh. kõigepealt oli meil galopis harjutus ( oli takistus(mille latit olid maas kõik üksteise kõrval) sealt läksime galopis üle diaonaalselt jõudsime K(vist) sealt tuli pm keskliinilt pööre tagasi ja siis tuli üks latt. seda tegime, et me saaksime harjutada pöördeid jnejne. ja siis hüpasime ka nii, galopis. päris hästi läks isegi.. mingi aeg tuli Mikk sinna ja võtis trenni üle. (mitte küll otseselt,lihtsalt Kristjan küsis,et noh mis arvad.. ja siis ta ütles et me mõlemad vahime maha,mitte oma pöördeid ega taksitust..) Maisaa, ma olen nii harjunud :S aga peannn sellest lahti saama. ;(
Täna,käisin ka suhteliselt korraks tallis, kuskil poole 5 tulin ära juba( hommseks pidin raamatu läbi saama) aga käisin ainult Hestiga, suht mõnus oli.
PS! nagu aru saate, siis ei viitsi ma täna pikemalt kirjutada :)

0 kommentaari: