BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Tuesday, March 24, 2009

Raske

Eile käisin torssuga sõitmas, hästi hea oli, energlinine, vb sellepärast et oli üksi, kuulas mind üli hästi kogutähele panud oli minul vist. galopp oli ka üli hea, lihtsalt nii supper tubli poiss olii mul. eriti pikemalt ei viitsi kirjutada... täna tegime pilte ja puhastasime neid
nende seas olid : Paija(uus,kes eile tuli), Alegro(kah uus),Fanta,Games,Euro,Hesti:'(,Arabella,Dongeretta ja Albatrossssu :'( Mikk sõitis Albatrossiga.. hästi ilusti jooksis ta.. ratsmes ja üldse oli ilusss...

0 kommentaari: