Kahest päevast siis rääkida, räägin lühidalt, siis ei tüüta teid ära. ;)
kolmapäev.
tallis olin natuke hiljem kui tavaliselt poole 10-st kuskil. tegin boxid ära,siis sain teada,et täna trennis kah. imelik ise nagu ei mäletanud sellest mitte midagi. Igaljuhul olin Albaga(l).Ta oli nii supper nunnu.sammus oli kohe hea, ratsme kontakti kohe ei võtnud,lasin natuke sirutada jnejne. pärast poole natuke võtsin ja sääre tööd tegin ka rohkem. sain ta juba allapoole,kukal ei olnud enam püsti(y).traavis kah,liikus häästi energiliselt ja voldile sain peaaegu ilma ratsmeta . :)tegime mingit harjutust kah, aga seda oli lihtsalt võimatu teha, sest noh, mõned lihtsalt käisid sammus seda ja olid niisama ees. nii palju kui teha sai läks kõik hästi.siis käisime sammu ja siis tuli galopp. mm,kui hea ja pehme ja mõnus. rahulik ja nii tubli. sain ainult ühe korra puki ka. voldi peal andsin natuke stekki,et tagumikuga ka paremini tööle hakaks, aga talle vist ei meeldinud siis. peale seda tegime traavi, poiss oli nii märg. jalutasin suhteliselt pikalt teda maha, siis viisin boxi, panin teki ka selga, natuke heina viskasin ka talle ette. Siis möllasin veel tallis ja õhtul läksime kambaga bowlingusse. Lahe oli tegelikult. ja õhtul vaatasime hobu lausujat..
Täna.
Tallis olin enne 8, sest ega hotellist eriti palju maad talli pole. :) Nii hea on vara tallis olla. Toimetasime ringi jnejne. siis mingiaeg mängisin Sille läpakaga simsi. Käisime poes ja siis võisime Sikuga sõitma minna kahekesi. :) Mina läksin MUIDUGI poisiga ja siku musaga. täna oli ta ka supper tubli. samm ja traav olid energilised( ei tea kas 3 toobi täit kaera mõjub?!). traav oli ühtlane ja voldid/ringid olid ka head. Siis tegin mingit lati harjutust 2 latiga, heas kohas olid latid,mõlemast pöördest sai tulla. hästi mõnus oli sellepärast,et ei ajanud kukalt püsiti kui tegin painde vahetust. niiiiiniiiii heaa :) ja siis galopp. paremat pidi oli üli mõnus, sain ta hästi enda alla ja mulle meeldis ja vist talle kah :D tegin üleminekuid just rohkem, galopp siis traav/seis ja siis kohe galopp. hästii tuli välja parematpidi. vasakut pidi aga nii hästi ei tulnud, alguses ei tahtnud üldse tagasi tulla jnejne, siis proovisin läbi painde võtta tagasi, voldi peal näiteks. mõjus. siis pärast poole sain ka vasakut pidi nii. :) ta oli hästi tubli. pärast oli märg kah. jalutasin ka täna ilusti maha. ei taha ärbelda kuid,minuarust meil Trossuga on viimasel ajal hästi sujunud. tema nagu üli püüab ja on tubli, ja mina säilitan kainet mõistust :) lihtsalt nii palju positiivset on temas .:) Tegin täna pilte kah, aga arvan et siis ei viitsi panna. aaaa ja mis on kõige tähtsam, täna vaatasin Albata ja mida ma eriti ei näinud, olid tema ribid :) Yesss. ta hakkab juba kosuma nii hea. :) ja varsti peaksid Ulla ja Aani ka varssuma, üli lahe.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

5 kommentaari:
''Kergelt enne 8 olime tallis'' :O Oeh, küll sa jõuad ikka niiiiiiii vara tõusta. Aga jah, sul on seal päris palju toimetada. Mul on vist üsna igav elu- sinna,riided vahetada,jutud räägitud,hobune valma,trenn,maha,boksi,koju:D
Blogi lugedes tundub ka, et teil läheb hästi. :) Ja lõpuks ometi keegi veel, kes aru saab, et ta on niiiiiii hea lihtsalt...
Aga päris ausalt, kuigi mul on olnud vahepeal väääga kurb mõelda, et ma teda enam eriti ei näe ja ta käib nii palju trennis ja on kõhn ja ta selja pärast jms... siis mul on tõesti VÄGA hea meel lugeda, kui teil nii hästi läheb. :')
Ruudu: heh. :D meil on jah ühtteist teha ;)
Inxu: Mhm, tohutult hea.(y) Aitäh inxu :) Kuigi olen tähelepannud ka seda, et ta suhteliselt paljudel ei lase normaalselt valjaid panna. :D Ükspäev mingi tsikk jamas temaga,sest ta tõstis pead ülesse ja ei saanudki :D:D:D siis läksin talle appi, sest ta oli päris hädas. ;) Mulle meeldivad ta silmad,see kuidas ta vaatab, ta on lihtsalt nii nunnu ja tegelikult ka heasüdamega. :) HÄsti tubli kah veel. :)
Njaa, kusjuures kui ma temaga veel tegelesin, siis pidin lihtsalt valjad ette sirutama ja juba ta pistis pea sisse. Mingi aeg suvel, kui mulle öeldi, et keegi laagriline vms ei saanud tal valjaid pähe, siis ma ei uskunud seda :D ja proovisin ise - polnud mingit probleemi. Aga võõrastega ta hakkas tõesti seda tegema, ma nägin ka mõne korra pealt, ja nüüd vist see lihtsalt kehvaks kombeks saanud tal.
mhm.
Post a Comment