pole siia eriti jõudnud,sest õhtul tallist tulles olen õppima hakanud ja siis pm ei ole jõudnud.. igaljuhul see nädala ainuke trenn on olnud teisipäev,kus me hüppasime.. hüppasin Albatrossiga.. ja panin talle oma kaitsmed kah.. trenni algus oli suhteliselt uimane. ei tahtnud liikuda, õnneks ei pea sellega eriti vaeva nägema, et ta liiguks. soojendusega olin rahul. isegi hea oli.. hüppas ka hästi.. hüppasime isegi 100cm. :) mis on meie rekord ja muidugi oli ta hästii tubli, okserit hüppasime ka.. ja paar korda "rada" mis pm koosnes 4-5 takistusest. tglt oli ainult 3 takistust,aga hüppasime mitu korda.. tglt hüppaks Alba veeel veeel paremini kui ta seljas istuks parem ratsanik.. mina pöördes ei võta piisavalt välimist ratset ja olen üldse taun... agaa harjutamine teeb meistriks... ja eks me poisiga õpime ja püüame.. siis kolmapäev Alba lonkas,trennides ei käinud ja täna käis 2-es trennis,õnneks mingit suurt trenni ei olnud... homme lähen arvatavasti Lohega ja peaks varustust ka puhastama.. ja siis pühapäev ehk saab ka sõitma. eks näis... aga tsau siiis ..
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment