eile ma ei jõudnud kirjutama tulla, niisiis eile oli nii naljakas reede tunne oli täega, aga vot alles täna on reede :) eile käisin sõitmas kah.. 2 korda veel. mingi kella 4-st läksin Albatrossiga.. jap, ma istusingi ta selga, olin tegelikult ülimalt õnnelik... kuni senimaani kui hakkasin sammu tegema ja peatusi-ohe kuidas ta muutunud on :/ eest niii kuradima kõva :S kukal koguaeg taeval poole, välimist painet enam voldi peale ei tahtnud teha... ja pealegi oli veel nii ülbe, et tahtis koguaeg ise traavima minna ja galoppi :S mingi 15 minni ma temaga jamasin, et ma saaks ta korralikult endale allume,mitte et tema tipib kohapeal.. et tema energiat vähendada tegin voldipeal natuke kiiremat galoppi, peale seda samm ja siiis voldi peal peatusi. no alguses ei tahtnud seisma jääda selle peale kui ma eest nats võtsin ja siis põlvedega pigistasin..kui minuarust juba sammu osa oli enam-vähem normaalne, oli ilusti ratsmes, siis hakkasin vaikselt traavima... järjekordselt paha :S oli selline tunne naga sõidaks noore hobusega..kuigi Alba ju ikka ühtteist oskab.. tegin rohkem oma voldi peal..alguses vingerdas ja ei kuulanud sääri.. aga natuke steki ja pm oli normaalsem...jooksis ilusti ratsmes, mis oli hämmastav, sest pm ratse oli lõdva.. tegin välimist painet ka voldil, normaalne, siis kui mõtlesin, et teen painede vahetusu ja värke oli jällle tühimaa :S ja Eku ütles et hakkan liigapalju käega tegema.. siis tegin nats veel traavi, painde vahetusi eriti ei saanud ja ei jõudnud teha, sest takistused olid ees ja ma olin juba päris kaha mässanud, siis lasin natuke vabaratsmega sammu ja siis galopp. natuke tahtis kiirustada, aga tegin siis voldil jälle, galopis tuleb ikka ratsmesse, aga tõste ajal viskab oma pea kukklasee ja siis alles tuleb alla :S mõned head ajad tagasi saime peaaegu sellest lahti...lõpp kokkuvõttes oli niii ja naa..
Ja siis õhtul käisin Lotossiga. oli nii ja naa, olks alguses oli jobu. kuni Miku tulekuni, siis hakkas juba looma, Mikust on palju kasu :D rohkem ei viiitsi sellest trennist kirjutada ;)
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment