nädal pole kirjutanud. sorrry... suhteliselt "huvitav" on teil ikka lugeda.. igaljuhul peale teisipäeva sõitsin pühapäev Termuga. suhteliselt rahule jäin,kuigi ei mäleta eriti seda.. siis esmaspäeval jälle temaga.. galopis natuke kiskus muidu oli supper heaa .:) ja siiis teisipäeval hüpasin temaga, ÜLI SUPPER PONU. :) tegin mingit rada ka, ja tglt jäin suhteliselt rahule.. kuigi mulle nagu tundus et ta täiega kimab.. siis raili ütles et temaarust just magas.. ei tea ..mulle tegelikult meeldib Termuga sõita, ta on hästii hea ja ta on niiisama ka nunnnu , :)ja siis täna ei sõitnud, hommme arvatavasti kah mitte.
bye.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment