BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Saturday, April 25, 2009

nii.

on vahepeale jälle vahele jäänud, ma arvan, et enam ei kirjutagi igapäev, vaid siis kui tuju on või kui on millestki lahedast kirjutada..
Neljapäev sõtisin siis Termuga.. ei olnud üldse hea..
Eile sõitsin Meloodiaga,kuna Simone hüppas küsisin Kristjanilt kas võin ka Meloodiaga hüpata, kuna tema enda trennis ma temaga hüpata ei taha ja võisingi..alguses oli suhteliselt madal mingi 20-30cm?! ja Meloodia läks suure hoooga ja hüpped tulid ka väga suureda( selle madala kohta) siis pandi okser, seda tuli ka mõnusalt. siis olin nagu pikali aetud rist( või noh õhurist vms.). see oli ka normaalne ja siis tulime lippu.. olgu esimesed 2 korda oli vääga jube, alguses läks vasakult mööda siis paremalt ja siis kui ta oli paremalt mööda pannud läksin sinna ette ja peksin ta sealt üle, tublii oli.. järgmisete kordadega natuke pidurdas aga läks siiski üle ja siis mingi enne 10 õhtul läksin koju..


täna jõudisin ka vara talli, pm tervepäev toimetasime, aa Eku käis eile ka termuga sõitma ja mina käisin ka mingi peale 6/täna/ . hea hästi hea oli ! minu arust see mõjub kui eku sõidab,siis peale tema sõitmist on mul ka hea sõita..kuigii,peaksin ju ise ka saadud hoida teda normaalselt.. ei tea . ja täna jõudsin kuskil poole 8- koju.
*tegin pilte ka*

*Ilus ponipoiss :)*



* Ja lahe Bocardo :)*

0 kommentaari: