BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Saturday, April 18, 2009

pealkirjatu.

Tervist!
Hommikune ilm oli lihtsalt kohutav, hiiglama suured lumehelbed tulid taevast allla :O ja mina arvasin,et kevad on... ÕNNEKS päevapeale läks ilm ilusamaks, päike tuli välja,aga tuul oli ikkagi..niisiiis talli jõudsin peale 9-sat, vahtisin mingiaeg ringi ja hakkasin bokse tegema. täna läksid soomlased maastikule 2 korda järjest,nii et poole boksi tegemise peal kargas mulle mõtte,et varsi maneezi viia. Hullult möllas ikka seal, siis viisin tema ära ja kuna veel oli aeg viisin Hesti ka tatsama sinna.kuna kõht oli natuke tühjaks läinud panin toidu huuni. Siis tuli Eku ja järgmisel hetkel olin ma juba teel Ruilasse.:D ei tegelikult eks ma ise ka natuke punnisin ennast peale;) nojh, läksin siis Lotosega esimesena treikusse, alguses ei tahtnud kuidagi edasi astuda, kuid üldsielt tuli korralikult peale. tema kõrvale tuli aga Baronas. nendega siis läksime Tuvi juurde,et vaadata kas kõik korras.. jõudsime natuke peale 12 ja saime teada, et ta jõuab kuskil poole 2 või nii. eks me siis ootasime,õnneks oli seal pood, et sai näksimist osta.:) tegelikult läks aeg päris kiiresti.. ja siis ta tuligi. Lotos ja Baronas maha ja nendega väiksesse maneezi..algul ta vaatas Lotost. venitas ja värki ja õnneks polnud midagi, siis oli Baronase kord, temaga oli ka kõik korras õnneks. AA ootamise ajal käisime natuke ringi ja vaatasime platse ja värke.päris lahe oli! :) ja siis panime nad peale ja talli tagasi. Ahvin natuke eku stiili
natuke tuiasin ja siis olid soomlased trennis.. hüppasid.. imelikk, aga mul oli niii paha tunne kui ma vaatasin kuidas Albaga hüppas..tundus,et kogu mu vaev mis ma olen temaga hüppamise poolel näinud oli asjatu..:S:S see tüdruk kukkus alla kah peale esimest hüpet.. igaljuhul kõik hüpped tuli ta ligadi -logadi üle,venitas ja niiii... lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii halb oli vaadata ;/ ja eile kui sõitis mingi suurem tädi temga.. valus oli vaadata kuidas ta saagis albat allla :(:(:( . muidugi olin ma harjunud ka sellega, et ainult mina Albaga hüppasin,sest enne seda kui Termu selga läksin hüppasingi ainult temaga.. FAAAK, tuleb üle saada juba ükskord :/ tegelikult, ega ma ise ka mingi hea sõitja ei oleee, kuigi minuarust sain ta nagu hüppama, aga selle tsikiga oli see kõik kadunud..:(:( njh. kurb.
Pärast mängisime mina,Helena,Signe ja Morten jalgpalli... nii palju nalja sai. :D kõik mängivad nii lahedalt..tglt väsitas nati ära kaa.siis läksime talli tagasi vaatasime natuke veel sommi trenni ja pm tulingi ära. homme VIST sõidame kaa, et tea täpselt, eks siis homme näeb. AAA ühe asja unustasin, kui Ruilast tagasi tulin läksin rõõmsaltr huuni oma söögi järgi.. ja mida seal polnud ?? mu sööki.. ja seda taldrikut ka mitte.. läksin sooja ruumi ja taldrik oli seal.. aga sööki polnud..:D

0 kommentaari: