nii, rääkida on palju, niiisiis ma võtan lühemalt,et väga pikapeale ei veniks. kõigepeal koolis täna ei käinud ja talli jõudsin mingi pool 12. möllasin oma boksidega ja teistega ka. siis Kristjan ütles, et läheksin Hestiga sõitma,et vaadata kuidas on, kas lonkab või mitte. Tegin traavi mõlemat pidi, viga ei olnud midagi, ühe galopitõste tegin ka ja õnneks ei longanud;)
Siis ehtitasime ja Kristajn tahtis, et ma läheksin omapead sõitma ja et liigutaksin Termu ära. olks tõin ta käbe ära. sest kell oli juba 4 läbi ja kell 5 tuli uus trenn(mis läks ikkagi välja -.-) .tegin täna kiirpuhastuse panin valmis ja maneezi. sammu lõdva ratsmega, traavi tehes ei hakanud ka kohe käppim.siis täisistakus hakkasin rohkem kutsuma ja volditama jnejne. päris hea oli :) siis natuke sammu ja galopp. tegin galopis ka volte ja digonaale ( läbi traavi jalavahetusi ). siis sammu, võtsin ta "paljaks" ehk siis võtsin kõik varustuse ära ja lasin ta ise ennast maha jalutama, samalajal viisin sadula ja värgid ära . siis läksin talle järgi. panin boksi ja siis mingi aeg tuli Ekul mõte,et võiks Termu ära pesta ja kuna ilm oli selline mõnus soe siis nii tegimegi.. :D mina hoidsin eku pesi. ta oli nii märg. :D aga puhtaks sai vähemalt.
Ja siis tuli Raili sinna ja ütles, et me tooksime Lotosi,Bocardo ja Baronase ära.. ja ütles, et mina sõidan Lotossiga O_o, kuigi tegelt ma olin natuke juba ette valmistanud ennast selleks et ma lähen,sest Kristjan midagi varem rääkis.. olks tõime ära ja ise läksime panime takistused üles (lootsin/mõtlesin küll, et õnneks mina ei hüppa. ) kui oli pandud läksime maneezi . nii harjumatu oli sellise hobuse seljas olla,kõrge.. säärepeale pani pauhh minema, niinii hea :) traav oli ka selline lennukas. mul oli jube olla Miku trennis.. ööhh , aga näete elan.. kuigi tegelikult tuli kasuks selline trenn :)sest vb hakkan oma käega keeramisest üle saama. :) Galopp- oli mõnus,mulle miski pärast meeldis. :) Mikk galopis ka aitas/õpetas.. kõik mis ta räägib on nii realne võinoh, tegelikult ise selle peale ei tuleks .. ja siiski pidin hüppama esimesed hüpped Lotossiga.. olgu esimese tõrkusime.. päike paistis peale, aga ma ise olin ka süüdi,sest kõhklesin natuke..teine kord oli normaalne, pidin ainult natuke käppa pehmemaks andma.. siis pani kõrgemaks ja samat uuesti, aa .. see oli lattaed, abilatiga ja kahest latist oli kolmnurk ka pandud.. nii häst hüppab Lotoss, siis tuline paar korda okserit kah ja siis tulime peneroli rida. seal oli umbes nii penerol, üks samm vahele penerol, üks samm, penerol jne. kartisin tegelikult esimest korda minnes. aga nohh läks normaalselt.. siis tulime peneroli rea, siis lattaed ja siis okser..(need olid viimased hüpped),sest meil tuli hästi välja, tuli ilusti alt ülesse, ma jäin küll rahule :) hästi meeldis, tegelikult võiks tema selga veel kunagi istuda ! :)
Aga olgu, imelik päev oli sellepoolest, et kõik käis kuidagi nii kähku ja iga teine hetk olin ma kuskil hobuse seljas. :)
Bye!
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment