BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, May 6, 2009

trennid.

olen laisk, tean. Kuid ma arvan, et edaspidi hakkan blogi kirjutama nv või siis kui midagi väga vinget on juhtunud.. eks näis kah kuidas aega ja VIITSIMUST on. :)
Alustan siis nädala algusest (kuigi jama on see, et nüüd ma trenne ja tegemisi nii täpselt ei mäleta :S)

Pühapäev:


Eriti hea päev oli .:) sõitmas käisime muruplatsil (L) nii mõnus.. sain päikest ka. ma käisin muidu Lotossiga, oeh, ta oli nii hea sellele päeval.. mõnusa pehme ratsmega kontakt oli ja jooksis ratsmes ka.. mulle täiega meeldib ta .:) nii lahe poiss! hästi meeldis, olen muidu ühekorra hüpanud ka ja siis meeldis ka, muidu pühapäeval mässasime tallis :)




Esmaspäev:



Peale kooli talli..siis olin kahe vahel kas minna varem koju v mitte, sest pea valutas kohutavalt. ei läinud väga vara, mingi peale 6 ikkagi.. no tegelikult ikkagi on vara. aga käisin ikkagi sõitmas ka, kuna Siku helistas mulle kui me poes olime, et lähme metsa no ja nii ta läkski.. mina käisin Termuga. Niii mõnus oli maastikul olla.. tegime mingi ühe põlluringi galoppi ka( see oli jura tglt) oleks võinud natuke rohkem teha ja kimada, kuigi noh, seal olid ikka teised kah.. suvel mäletan kui Merlega sai käidud ja oii kuidas saime kimada, niii lahee .. aga äkki see suvi õnnestub minna ka sellisele. ja siis peale seda trenni läksingi pm koju..



Teisipäev:


Peale kooli jälle talli.tegin oma boksid ja mässasin vaikselt ringi, kella 5-st läksime sõitma/hüppama, olin Termuga. mm, maiteagi päris normaalselt läks see kord, viimati oli ikka katastroof, kuigi ma olen tähelepannud, et kui ma ise positiivselt mõtlen läheb kõik oma moodi normaalselt.:) ja see hüppekas oli ka omamoodi talutav :)

Kolmapäev:

Täna jõudsin hiljem enne 4, sest 7 tundi-.- nojh, helistasin Kristjanile, et mida teha vaja oleks, ta ütles, et läheksin sõitma, olks. tõin kiiresti Lotossi ära+ kiirpuhastus ja siis maneezi.. nats sammu ja traavi . nats tõmbles ja oli selline närviline, õues oli palju rahulikum, kuigi sain ka täna kontrolli alla, täisistak oli hästi hea. :) ja galopp- no sain koondatud kah, need kes manxu trennis olid ja minu järgi sõitsid said ainult traavi teha, sest sain ta täna niii hästi kokku ja imestama pani see, et ratsmekontakt ei olnud selline tugev, vaid mõnus . :) oeh jess, Lotoss on ikka hea ! :)

Praeguseks vist kõik.! :)Tsau.

0 kommentaari: