olks, täna siis sõitmas ei käinud, mässasime aedade parandamisega.. mingiaeg mässasin ka takjastega. siis käisin Kentauriga maneezis jalutamas, maitea tema jaoks pole oluline see kas sa oled v mitte , lihtsalt külmanärviga vajub peale. õnneks oli see nii ainult paremat pidi..ega vist rohkem ei olegi kirjutada,selline väike lühi kokkuvõte tänasest päevast.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment