Miks me anname alla kohe, kui raskeks läheb? Miks me igatseme kedagi nii väga, et
valus hakkab? Miks me kurvad olles tahame alati üksi olla? Miks me hakkame asju
väärtustama alles siis, kui kõik läinud on? Miks haiget saada on nii valus? Miks me
kardame riskida, ilma, et kardaks põruda? Miks me ehitame oma kõige sügavamate
tunnete ümber kaitsemüüri? Miks me oskame võtta, aga mitte anda? Miks me ei
suuda rääkida asjadest, nii nagu nad on? Miks me ei püüdle oma unistuste poole, vaid
unustame need? Miks me püüame olla need, kes me tegelikult ei ole? Miks me ei õpi
enda vigadest? Miks me alati tahame valida kõige kergema tee?
niiinii. tänasest natukene..jõudsin talli peale 7-et.. mõnus on olla varaa. igaljuhul andsin heina ette, tegin oma boksid ära ja teised ka.. siiis tulid teised ka ja läksid mingi 9-sast juba sõitma.. (sest Mikk läks Helenaga võistlustele kaasa ja nad tahtsid trenni ennem ära teha).natuke vaatasin ja siis läksime Kristjaniga poodi. mingiaeg niisama möllasime ringi ja värki.. jooksutasin Bogardot ( kirjapilt pole vist õige). nii nunnnu olii. kui ma panin piitsa maha ja tekin tk-tk siis ta tuli traavis minu juurde. siis ma puhastasin teised kh ära ( Paija,Alegro). mingi enne nelja tõin Termu karjamaalt ära.. kui ma talle järgi läksin tegi ta täiega suured silmad.. sest ta nägi porgandit mis mu käes oli ( seee oli metsikult suur, kes nägid need teavad.) igaljuhul Term oli sellega rahul.. pidid palju vaeva nägema, et sellest jagu saada.. :) siis puhastasin panin valmis ja läksin alguses väiksesse liiva koplisse.. natuke tegin traavi jooksis ilust ja juba oli nina ots all :) aga mulle endale ei meeldinud,sest pm olin nagu suure voldi peal.. sirgeid ja selliseid asju teha ei saanud,niisiiis läksin maneeži. tegin seal natuke veel traavi ja siis täisistak. mõnus, jooksis rahulikult, nina ots oli all ja painde vahetustel kah .:) tublipoissss! :)siis sammu ja galopp. ka hea oli, rahulik ja mulle meeldis ja nina ots oli ka allapooole ja ei tõmmanud ära ja jällegi tubli poiss. tegin üle lati ka paar korda, ka hea . alguses tahis kiirustada, aga siis proovisin tagasi hoida ja õnnestus. siis jalutasin maha ja boxi,tekk peale, porksu. siis läksin riideid vahetama ja koristasin riietus ruumi kahh ära. igaljuhul 12 tundi olin tallis pm :)
Reedel käisin Albaga..hästiihästii hea olii. aga midagi pikemalt ei rääägi..
one day everything will be exactly how its supposed to be. Moving on is a process &
you have to promise yourself that your ready to let go.

0 kommentaari:
Post a Comment