BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Tuesday, April 21, 2009

täna hüppasin termuga, täisti metsa läks JÄLLE :( niiet pikemalt kirjutada ei taha...

4 kommentaari:

Anonymous said...

Kõigil on tõusud ja mõõnad. Don't give up.

Evely said...

On jaa, aga minul on viimasel ajal koguaeg nii :S

Anonymous said...

miks siis metsa läks? ajas silmad punni küll, aga läks.. see ju hea.. ei istunud maha kordagi.. ja hüpetel polnud ka midagi viga, niiet kallid lugejad : Evely uuuus blogi--> Läks talli ja tegi boxid ära. Siis sai teada, et läheb varsti sõitma. Ta tõi Termika ja puhastas ära. Pääris must oli ikka ;) Pani täna oma valtrapi ( Term nägi sellega hea välja :) ) Siis soojendus. Kristjan palus Eglel edasi öelda, et nad juba traavitama hakkaksid. Siis natuke galoppi ka ja hüppama. Soojenduseks lattaed valiklatiga. Oli enamvähem. Natuke tahtis samm alla minna, aga tuli iga kord välja. Siis tulid nad üht teist lattaeda, kuhu langes päikeselaik. Enne seda Term nats pidurdas, kuid hüppas siiski.. vaatas ise veel hüppe ajal jalge vahelt:D Aga andeks antav :) Siis pidid tulema See sama lattaed ja eemalt plank järgi.. Term läks jälle hooga, aga enne planku pidurdas (Evely- ta ongi silmapunnitaja) aga siis hüppas mingi ekstra konnahüppe. tulid uuesti ja oli ok. Siis pidi tulema nitsa nende kahe vahele veel Läks suht normaalselt. Ja siis hüppasid laineid. Seda VIST kobistas, aga see ongi raske takistus.. Kokkuvõttes polnud midagi hullu. Siis viis ta Termika boxi, viis varustuse ära ja pani teki peale. Toimetas veel tallis ja läks ära. Homme tuleb ta jälle talli.. aga sellest mis teeb, kirjutab ta homme :)

Evely said...

minu arust läks ikka halvasti,koguaeg tuli alla jnejne :/ nii mark oli ikkagi sinu ees :S :/ kuigi sinu tehtud minu bolgi oli ka lahe lugeda.. :D
kuigi vahel ma mõtlen, et ma ei taha ennam Termuga sõita, ainult retsin teda ja sina pead nagu algusest temaga alustama.. maitea, ma üritan anda endast maximumi alati kui sõidan.. aga ma ei tea, minu arust sinul tuleb see kõik nii loomulikult, aga mina pean pusima :(