Tallis olin täna enne 8. nii nii hea on lihtsalt vara seal olla. minu teine kodu juba:) mõnus astun talli ja hobused hakkavad mõmisema** This is the place i will always belong**
Niisiis, tegin oma boksid ja teised boksid ka ära. siis lasin varsakese jooksma, muide tema nimi on Vembu ;) mingi aeg tõmblesin veel ringi. ja siis oli kell mingi 10.45 kui ma tõin Vembu ja Ulla tagasi. Ups, Vembu oli " natukene" möllutsenud, sest ta oli suhtelisel märg, tegelikult on hea, sai natuke oma energiast lahti. :) siis 11trennis korjasin junne ja olin niisama seal. poole 12 tõin oma junsu tuppa, puhastasin ära, panin valmis ja maneezi. Eem, ütleks siis nii, et alustasin lõdva ratsmega,lihtsalt käisin paar ringi sammu. traavi ajal võtsin ratsmed kätte ja hakkasin nõudma ja kutsuma. olks , oli hea .:) siis tegime mingeid keskliine, volte ja diagonaale. tegelikult kukkusid päris hästi välja, ainult ise kipun ikka ratsmega keerama.(üritan ka sellest lahti saada). käisime nats sammu ja siis galoppi. vasakut pidi on hea selline stabiilne ei kiirusta ei tõmba ära, proovisin keskliini.. olgu väga üle ei keeranud, AGA sirgel sõidetud ei saanud..Sest kui ma läksin keskliinile A-st siis tema hakkas vajuma paremale.. säärega surusin no ei mõjunud.. siis andsin kannaga.. Kristajn küsis mille eest.. ta nagu ei näinud mille eest.. siis ma läbi nutu,kurbuse üritasin talle seletada.. siis parematpidi kui tegin A poolses nurgas volti kiskus täiega ära :S läksin kurtsin oma murest Kristajnile, siis ta vaatas ja siis oli Termu just pai poiss, mis on ka hea . aga jah, jäi mulje nagu ma oleksin üle dramatiseerinud (?!), aga pm lõptasin trenni tönnides oma ette, tegelikult mitte tönnides,lihtsal tuju läks nulli ja silm oli märg.:$
kuigi kui ma ta maha jalutasin ja boksi viisin, vaatasin teda ja lihtsalt see kurbus kadus... sain ka aru miks, ta on lihtsal nii armas,tema peale ei saa vihane olla, ta oma totu olekuga on niiiiiiiiii armas. ja ma ise ka mõistsin, et tegelikult mina nõuan tal valest, mina olen ju tegelikult tema seljas, tema ei ole milleski süüdi ja edasi pidi olen enda peale vihane ! :)
Ja siit tuleb veel... mõned asjad on mind mõtlema pannud... olen näinud kuidas Albatrossiga sõidetakse, ( ega ma ise parem ei ole ) aga nii kahju on vaadata.. ja kui ma nägin kuidas ta vingerdab ja ratsmekontaktile ei vasta jnejne, siis see pani mind mõtlema.. ma ARVAN, et paar korda ma tema selga veel istun..kuigi tean, et pärast on raske.. aga on mõjuvad põhjused.. ja ma ise ka VÄÄÄGA tahan ja samas ei taha.. eitea, oehh, aga ma arvan, et paarkorda ma sinna veel satun..
NB! Tegin fotoalbumis väikest koristust ja panin midagi juurde kah . ! kui keegi on huvitatud siis link : http://fotoalbum.ee/photos/Evvu1/sets/
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment