BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Friday, April 17, 2009

Meie viimane trenn.

Nii. Täna see siis oligi. Meie viimane trenn Albatrossiga.. kuigi ta ei lähe ära, võtsin ma ise selle otsuse vastu.. lihtsalt,et ära minekul ei oleks nii kurb.. ühesõnaga võõrdun temast..
AGA trenn temaga oli täna üliheaa, mille üle oli mul väga hea meel, sest saime ilusti lõpetatud.Olgu eks see kõik nii roosiline ka ei ole. Sammus oli normaalne, ise ei hakanud eest käppima kohe. Aga traavis kiirustas natuke( imelik või mis?! ) eriti voldile minnes. ÕNNEKS oli Eku kes aitas mind oma teadmistega.. abi tegelikult oli ja Albatrossi nina sain ka allapoole, seda ma ei tea kas ta lõdestas ka ennast v mitte.. ma ise ei tajunud seda, aga vb Eku teab. siis tegime igasuguseid harjutusi, et püsti,poolistak ja kõhuli . siis ta pm jookis oma tempos.. siis tegime natuke täisistakus, heameel on selle üle, et ma suudan teda all hoida. :) siis tegime sammu ja galoppi. Alguses kah galopis oli selline pikk ja maasulik samm. AGA jälle tänu Ekule saime sellest üle.. tegin voldil ja eku ütles et rohkem välimise ratsmega näitaks palju saab edasi.. minu arust oli galopis ka nina ots all. ma jäin lihtsal täiega rahule.. siis tulime maha ja jalutasime.. ta on nii nunnu ikka... pisar vägisi kippus silma,tönnisin oma ette..( hetkel kah jälllle :S eriti nõme on seda tallis teha,kodus pole nii hull, keegi ei näe,keegi ei tea, aga tallis hakatakse kohe uurima. ).. oeh.. raske saab olema..
JA siiiis tulid soomlased..oehh.. terve nv on nad meil.. eks näeb mis edasi hakkab saama.

2 kommentaari:

Anonymous said...

kohati oleme täiega sarnased.. :D

Evely said...

vist küll jah. :)