BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Thursday, April 16, 2009

nothing especial.

ma ei või.. ma olen lihtsalt niii laisk.. ege eriti ei ole midagi kirjutada kah.. trennid on nii nagu nad on..igaljuhul teisipäeval hüppasime.. Olin Termikaga.. kuna Egle,Raili,Sille ja Madli läksid sõitma ja hüppasid kah, siis meie Sikuga tegime soojendust väljas platsil.. päris mõnus oli tegelikult..nati halvasti liikus ainult, kuigi Kristjan ütles,et see tuleb sellest, et seal on selline raske pinnas vms.. kui soojendus oli tehtud läksimegi maneezi.. alguses hüppasime traavis.. mitte kuidagi ei tahtnud tulla..:S samm ei klapinud, kuna oli abi latt kah siis suhteliselt koguaeg venitasime..nujh.. galopis vasakule pööre natuke maad otse ja siis okser.. suhteliselt normaalne olii. olgu, hüpasime siis paar korda seda kah ja siis Sikule aitas kuna Muusika polnud ammu hüpanud. mina hüpasin rida vms.. seda näete videos kah(kui ma selle kunagi üles saand)..mõlemat pidi mingi paar korda tulin üle ja siis hüppasin paremast pöördest kah okserit mille all oli tünn..;) tglt Term on supper hea poni. :)siiis natuke traavi ja samm.. märjaks ta ei läinudki eriti.. harjunud sellega..



Kolmapäeval olin natukene tallis,sest vanaema pidi külla tulema, aga ta jäi haigeks ja ei tulnud.. mingi poole 6-st läksin koju. Uued tulid kah.. kuid mind siis ei olnud enam.. hääästi nunnud on tegelikultt. :)
Täna, jõudsin talli, nägin,et manxi auto on ja kohe teadsin, et Aanil on varss. ja oligi..natuke nõrkk oli,aga tglt pääris kena.. Täkk on..siis tegin boksid ära ja otsustasin,et lähen Lohega ka( natuke vale otsus) KUNA oli maneezis üksi ja siis ma natuke kaklesin temaga:/ lihtsalt tahtis koguaeg alt ära jooosta ja närveldas.:S:S:S mingiaeg tegingi siis suhtelisel õrna ratsme kontaktiga traavi ja nii kui kiirustama hakkasin pöörasin vastu seina.. siis ta jäi seisma ja rahulikuks , siis tagasi rajapoole siis paar sammu ja traav... imelikult kombel see toimis..KUIGI ei peaks juu niiiimooodi:S siis tegin galoppi ja kõik.. märjaks ta ei läinud.. mis oligi hea.. panin ta ära ja tahtsin ise siku eest teha ulla boksi.. see oli nii jube.. ja see läheb igapeäv selliseks...tglt mitte nii hullult, eks natuke on asi viitsimises kah jne..aga noh, mingi 3 kärutäit läks välja..ja peale seda viisin peale kahh ja pm tulingi tulema..
Homme olen Albaga.. ja see jääb viiimaseks meie trenniks..



Jaa... ma tahan vabandada ühe inimese ees, kellega ma käitusin väääga inetult,sest ei saanud oma tunnetest ülee:( anna andeks...Lihtsalt kui ma sain teada,et ongi kindel värk ja varsti enam teda pole siis ma ei suutnud enda tunnetest üle olla.. kuigii tea,et ma olen ülimalt õnnelik, et Sa saad endale niii toreda hobuse! ja samas olen ka ülimalt kurb..aga nüüd ta ongii sinu. Palju õnne! Ka minul oli temaga toredaid aegu, tema õpetas mulle midagi ja ma arvan, et äkki midagi sai ta ka minult juurde..kuigi see väike Albatross jääb alati minu hinge.. ma üritan oma kurbusest üles saada ja teie üle rõõmustada, kuigi olen kindel, et see võtab palju palju aega.. piisas ainult sellest kui ma nägin seda väikest meest ja mu päevas oli juba midagi head.. kindlasti on sinul samamoodi ja isegi midagi veel veel enamat..


Tears are words from heart that can't be spoken.

4 kommentaari:

Ingrid said...

Su eelmine blogi ajas mind täiesti nutma ja ma oleks tahtnud sinuga veits rääkida... aga ma ei teadnud, mida öelda. Eelmisel suvel, kui ma ise nii-nii õnnetu olin, siis lootsin, et keegi teine kunagi midagi sellit tundma ei peaks - ja nüüd olen seda lausa ise põhjustanud. Aga ma loodan, et sa saad aru - ma lihtsalt poleks suutnud teistmoodi otsustada. Isegi kui oleks, siis me lihtsalt oleks kahekesi koos õnnetud, sest ära oleks ta läinud nii või teisiti.
Aga mul, ja kindlasti ka Albatrossil, on vägaväga hea meel selle üle, et keegi tema eest selle aasta jooksul hoolitseda viitsis, aitäh sulle selle eest!

Ja kes teab, kui sa midagi väga-väga tahad, siis ühel ootamatul päeval võib see tõeks saada - minu kõige suurem soov on täitunud ja küll kunagi ka sinu omad täituvad, lihtsalt ära anna alla! :)

Evely said...

Tegelikult oli see parim otsus mis sa teha said! kui ta oleks soome läinud poleks ma temast vist midagi enam kuulnud, nüüd aga kui te lähete, siis ma vähemalt kuulen teist. :) Sa ei kujuta ette kuidas ma tallis lihtsalt võitlen pisaratega.. aga eks ma hakkan juba harjuma sellega..kõige raskem on lihtsalt see lahkumine.. Aga mul on teie ülee VÄGA hea meel, sina ja Albatross,te mõlemad väärisite seda! :)
Ja eks ma üritan mitte oma unistustest loobuda,kuigi hetke seisuga neid eriti ei ole..

Ingrid said...

Lahkumiseni on veel ju üsna mitu kuud aega... ja kui me ka läheme, siis sa oled ALATI Albatrossile külla oodatud, teda patsutama ja temaga ka sõitma, kui soovid! :)

Evely said...

Seda küll,:) aitäh :)