Nagu pealkiri ütleb, siis ma olen uimane kana. :D ma ei viitis viimasel ajal üldse trennidest rääkida, ega mul polegi midagi suur siin rääkida.. suhteliselt samad trennid on alati.
Põhiliselt olen käinud Ramsese ja Lohega sõitmas, mõni trenn ka Albatrossiga. ;) 1 veebruar sõitsin esimest korda Ramsesega ( suvel kunagi kasemetsas olen ka sõitnud ) ja nüüd olengi pühapäeval sõitnud temaga ja teisipäeviti hüpanud temaga.
Igaljuhul räägin siis sellest teisipäevast( 17.02.2009)
Jõudsin talli enne 3-me tegin boksid ja siis aitasin Kristjanil mässata niiöelda Ehitamisel :D siis oli kell nii palju et pidime puhastama hakkama ja siis trenni. Soojendus traav oli mõnus.. reageeris hästi säärele ja pikendas ka hästi :) meeldis. Galopp-oli mõnus ja rahulik. Ja siis hakkasime hüppama. Alguses tulime traavis, lattaeda vms. :D see tuli päris kenasti välja, siis sama asi galopis. See tuli ka kenasti välja. ;) Ja siis pärast tulime veel okserit . mm, mitte nii hea :S päris mitu korda läks samm liiga alla ja siis teinekord läks liiga kaugelt, mõned korrad olin ka endaga rahul, Ramses oli muidu väga tubli (y).
Reede(20.02.2009)
mm, täna oli tore päev. Ekul on sünnipäev, PALJU ÕNNNE ! :) . Igaljuhul tallis olime enne kolme, siis tuli eku, andsime kingi ja üritasime natuke laulda ka :D siis sõime ja tegin boksid ära, vedelesin natuke ja läksime sõitma.. Kummaline, täna oli mu Euro tuju :D ja siis läksingi temaga. Tglt ta traav oli tema kohta üpris hea juba (y) natuke viskas vahepeal , aga elab üle. Mässasin täna rohkem peatuste ja suuremate volitidega. Ta vahepeal ikka voldil kangutab välja :S aga pole hullu. Siis tegime mingit lati harjutust. Oi juudasmilline samm tal lati ületades tuleb :D aga tglt siis ta jooksis juba päris ilusti. ;) aga nagu ma ütlesin surusin ma rõhku peatustele JA voldile . Siis me tegime galopis sama asja. ;) Ühe voldi peal olid kaks lati ja teiselpool oli okserist tehtud koridor, kust pidi läbi sõitma. Vasakut pidi oli suht katastroofiline, tulin ainult 1 korra koridorsit läbi ( riskisin oma põlvega ;D ) Aga jah , suri välja vasakuti pidi, paremat pidi oli parem. (y) tegin koridori mingi 4 korda läbi ja üle lattite oli ka norm, mis muud ikka temalt nõuda. Ja siis tegime ilma jalusteta kergentatud traavi. Trenni lõpus vaatasin Eurot ta oli pm üleni märg wow. :D ja siis andsin ta üle järgmisele inimesele ( mingi väike tüdruk oli) ja siis tõin hobused sisse ja tulin tulema :)
Eks homme üritan ka kirjutada ja üldse üritan rohkem . ;)
TSAU.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

0 kommentaari:
Post a Comment