BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Saturday, February 21, 2009

Pöörane maastik .;)

Hei ;)
Täna jõudsin talli väga vara, aga mulle meeldibki vara tallis olla . Kellaaeg oli 8.30 ;) Istusin riietus ruumis, mingi aeg tuli Egle ka. Siis istusin veel ja siis pakkus Manx, et kas ma tahaksin kell 11 maastikule. Siiis ma läksingi. Fantaga.Puhastasin ära, siis käisime vahepeal natukeseks maneeži ääri sisse viskamas, tulime tagasi ja panime valmis. Läksime välja, siis selga ja metsa poole . õõh, ta oli vääga imelik täna, eest kange ja säärele ei reageerinud. Seeselleks,tegime traavi, kui hakkasime galoppi tegema, läksid Alba ja Games pööraseks, Alba viskas tüdruku alla ja ise pani jooksu, õnneks kaugele ei julgenud minna ja saime kätte ta. Igaljuhul väike tüdruk ei tahtnud enam ise minna, läksin siis ise ( loll olin et paksudepükstega, mis olid libedad :D ) tegime galoppi kõik oli normaalne, senikaua kui Games lollitama hakkas ja siis arvas Alba ka et peaks tembutama hakkama, hüppas kuidagi naljakalt kõrvale ja lõi tagant üles ja mina olin ilusti maas.Siis ta JÄLLE jooksis ja ei andnud kätte, aga mina sellel ajal võtsin oma paksudpüksid jalast ära ja andsin Sikule. pealeseda sain tänu Manxi antud leivatükile ta kätte tagasi ronisin selga. Ja kui järgmises puki tegi, siis enam mind alla ei saanud ;) njh, läksime edasi ja siis tuli Eurol lollitamis tuju, lõi tagant üles ja Siku oli maas :D ja pärast veel edasi läks Games lolliks ja viskas ka tüdruku maha. :D Igaljuhul pöörane maastik oli ;) Peale maastiku andsime hobused üle ja tõime Sikuga 4 kärutäit blokke. Siis tegime boksid ja viskasime maneeži ääred sisse. :) Käisin Hestiga ka, tegin traavi ja sammu . Hästi kuulas tegelikult täna häälkäsklusi, tema oli tubli (y) ma niiväga looodan, et tal läheb paremaks juba.. Aa ja mis oli eriti hea see, et ta parem esimene jalg ei olnud enam soe/kuum :) Hestiga käidud siis lamasin natuke ja aitasin Kristjanil müüri laduda vms. ;) tõin hobused tuppa ja siis tulingi tulema, kell oli mingi pool seitse läbi . ;)

0 kommentaari: