BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Tuesday, February 24, 2009

Palju positiivset.

Hei. nüüd olen asja tõsiselt käsile võtnud. :) kirjutan igapäev. Igaljuhul ärkasin juba enne poolt 7 :s uni läks ära.. tallis olin juba pool 9 :) kuna emps pani mingi rämpide juures maha, siis mõtlesin et käin teen pilte "meie" jääskulpuurist. :) See asub vanas loomade boksis. Panen siia ka mõne . peale seda läksin talli, tegin tule alla, täna sain suhteliselt kergelt, yess. ;) sai sooja, siis tuli siku,mingiaeg sain ka oma boksit tehtnud. Ja siis ei olnudki erilist midagi, käisin Kristjanile pinda,et ta maneeži siluks. Õnneks siluski. Sõitma läksime kell 11. Aga kui mul boksid olid valmis oli kell alles pool 10. niisiis istusin soojas ja vaatasin mingit sipelga multikat. peale seda läksin Albat puhastama( jah, täna hüppasin Albaga, Ramses oli vaksiini saanud.) Kui oli puhas panin valmis ja läksime enne 11 maneeži. Sammus liikus hästi. Traavis ka, ainult natuke mökutas. siis säärt ja stekki ja asi oli korras. Tulime üle latite ( 3 tükki oli ) , oi kuidas ta täna passis latte( heas mõttes ), tõstis ilusti jalgu, 1 korra kolistas ainult :) Kristjan ütles, et ta täna kuidagi väga vaatab kuidas oma jalgu sätib, mida oli hea kuulda :) Tegime sammu, siis Kristjan tahtis, et ma tuleks 1 korra üle galopi lati( mida oli ka 3 ) . Vahe oli paras ja Alba tõstis ülihästi jalgu :). Siis hakkasimegi tegema galoppi. Mõnikord ta isegi tõmbas latile, et ma pidin teda tagasi hoidma. peale seda käisime sammu ja siis hakkasime hüppama. Traavis- oli hea,tõstis jalgu,kiskus ka natuke takistusele. Tulime ühtpidi ja teistpidi. Paar korda tõukasin ise teda liiga vara, siis ta venitas sammu. aga ta oli tubli(y). Galopis-Lattaed,mõnusasti hüppas, kiskus ka jälle. Üldse pani Kristjan mulle uue hüüd nime. Mina olen Maiu ja Alba on Piimaauto...Ja siis ta ütles " oi Piimaauto on ilusti hüpama hakanud." Aga minuarust kah :) ilusti hüpas. Hüpasime siis ka lattaeda pööre paremale ja nurgast välja diagonaalilt kah lattaed. Hästi hüppas , paar korda läks samm ka liiga alla, aga ta niverdas ennast sealt välja ja maha ei ajanudki. :) Kuidagi üliii tubli oli ta. Siis pani Kristjan kõrgemaks mulle ja siis tulin veel. Ilusti :) Ainult ühekorra tõrkus( mitte kõrget, madalamat) aga ma arvan et mina olin ka ikka natukene süüdi, aga pidin karistama..njha, siis tulin uuesti ja pani siukse piraka ja siis meile aitaski. Poiss oli tublii ja läks väga märjaks, pingutas väga ja mina olin ka väga rahul temaga. Panin ta boksi ja andsin head kah. Siis läksime Sikuga uisuvälja tegema. ;) suhteliselt palju saime tehtud. Läksime istusime natuke soojas. Mingi 3-4 aeg läksid Eku ja Madli voltiseerima. Oi kui palju nalja sai,lihtsalt kõht kõveras... Eku üritas galopi pealt teha pääsukest. Aga ta ei saanud sest meie naersime ja ta ise kah . :D lihtsalt nii naljakas oli :D Tahtsime sikuka kelgutama minna aga Kristjan tahtsi et me karjamaalt võtaksime heinapalli nöörid ära, kui need võetud siis läksimegi. Mina sain pikema liu. :D sest siku pani käed/jalad maha, :D Ja siis pm tulin ära. ;)

2 kommentaari:

Ingrid said...

Kristjan on ise üks Piimaauto. :P
Aga Alba on tubli, eks! :)

Evely said...

Mhm . :D mina panin kah uue hüüdnimi Valdur, :D
Alba oli ülii tubli (y) :)