BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, January 28, 2009

Teisipäev 27.01.2009

Talli jõudsin enne 3-me jälle ;) tegin boksid. Täna läksime mina Albaga, Anx Gammuga ja Siku Musaga. Tegime soojendus traavi, siis galoppi ja hakkasime hüppama lattaeda, mõlemast pöördest( mis oli meie jaoks uus asi ). See läks hästi. Siis hakkasime hüppama okserit( minu esimene ;) ). Esimese okseri juures Alba kahtles ;) aga saime ilusti üle. Paar korda hüppasin üle okseri ja siis Kristjan tahtis, et ma hüppaksin kõrgemat lattaeda ka otsa ( oli umbes 90. minu rekord (a) :) ) . Esimesed 3 kord ajas maha. Ja ma pidin koguaeg peale lattaia hüpamist ( mille ta maha ajas ) kohe uuesti okseri ja selle hüppama, Nii 3 korda. Võtis päris võhmale. Siis 4 korraga ma enam okserit ei tulnud ja enne lattaeda andsin stekk ja hüppas jumala ilust. Siis pidin veel ühekorra tulema ja siis ta hüppas ka ilusti :). Pärast seda pani Kristjan meile mingi 40-50 lattaia. alguses pidime tuleme üle ilma jalusteta. Lahe olii ;) ja Alba hüppase sedagi ilusa varuga :D Siis pidime ka ratsmed käesti viskama ja lennukit tegema,. see oli ka lahe . Aga viimase hüppe pealt ta kooberdas sealt üle ja siis ma pidin uuesti tuleme, Siis ta hakkas täiega paremasse nurka kiskuma ja hüppas suht posti lähedalt, Kristjan pani kõrgemale, et ta oma jalgu tõstaks koguaeg tiris ikka paremale. Aga siis seisis Kristjan ühele poole ja Sille teiselepoole ja siis tuli see hüppe ilus :) Ja siis läksime ilma jalusteta kergentatud traavi tegema, natuke pidime tegema poolistakut kah. Vot ;) selline põnev hüppekas meil oligi :D

2 kommentaari:

Ruudu said...

Oh, sa kirjad ka blogi! :) Hakkan ka lugema.

Evely said...

Jap :)