BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, February 22, 2009

üht,teist ja kolmandat ka.

Heipa,
Täna suusatasin talli :) kella 9-saks jõudsin kohale.Tegin bokse.Vedelesin natukene. Siis aitsin trenniks Meloodia ja Fanta valmis panna. Kui olid valmis läksime trenni. Kordetasine Meloodiat. Mingi peaaegu 45 minutit ja siis sain sooja minna. Prr, maneežis kohapeal seistes oli külm. Siis hakkas meie trenn. Olin Ramsesega. Soojendus traavis oli ta krampis, ei tea miks, vb tuule pärast mis maneeži uksi liigutas...selle tulemusena oli ta eest kah kange. :/ , siis käisme sammu. Peale seda oli ta vist harjunud nende liikuvate ustega, tegime täisistakus traavi.Keskliine , volte,poolvolte,diagonaale . Üldiselt olin rahul. Väljaarvatud see, et voldil tahtis kiirustada, üle üldse oli tal täna palju kiirustamist. Siis tegime keskmist traavi, supper oli see :) Siis tuli galoppi harjutused. Kõigepealt , kõige lihtsam. sõitsime pool ringi galoppi siis otsa ukse juures traavi B peatus traavis edasi ja teise ukse juures galopp.Siis tegime diagonaale, diagonaali otsas läbi traavi jalavahetus. Ja siis serpatiin, 4 aasaga oli. Keskliinile jõudes pidime juba traavi tegema ja siis seal jalavahetus. :) Mulle meeldis. Ramses ei kiirustanud, ei lähmerdanud, vaid just tasa ja targu (y). Peale seda ilma jalusteta kergentatud traav. Samm. jalutasime maha ja hobused boxi. Ise läksime Sikuga vedelema/sööma .;) Hea oli soojas istuda. Käisin Hestiga kah. Ta oli pärishea. AGA, tal oli vaja tõmmelda ka ikka :S ja kogu ilusa ära rikkuda. :( Tegin ühte pidi ja teistpidi, ja siis tema ka boksi. Kuna puud olid otsa saanud tõime Sikuga puid kah, :) Ja siis pm tulingi ära. :)

0 kommentaari: