Jõudsin talli enne kolme. Tegin boksid ära(kell 3 olid valmis). Läksin täna Hestiga kah. Panin kangid talle, et ta vähem tõmbleks. Kusjuures mõjus. Kuulas ilusti sõna. Tegin harjutust, samm-traav,samm-traav. Regeeris hästi. Ainult, et seisma ei tahtnud eriti jääda, aga arvatavasti hakkangi käima kangidega, see on mulle parem ja talle ka. Peale seda panin ta boksi ära. Käisin vahepeal hotellis ja siis kella 6-st hakkas üritus.Mina ja Anks tegime hobujalutust(Alba ja Muusikaga). Alba oli suht närvis ja passis kõike. Eks talle uus kah ja pime oli ka. Peale seda viisime nad boksid ja tulime tulema.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

4 kommentaari:
Mitu inimest iseseisvalt Alba selga suutis ronida? :P
Ja selle Hesti kangide jms kohta, siis see ikka ainult ajutiselt, ma loodan. Pikalt ainult kangidega sõitmine pole küll ei sulle ega hobusele kasulik. ;) Aga kui sa beljaamasid kasutad, siis ma soovitaks panna kahed ratsmed külge - veidi keerulisem on alguses, aga siis saad kangiratsmed enamus ajast lõdvad hoida ja kasutad vaid vajadusel - kui ainult kangidega kõike teed, siis muutub ta suust ainult tuimemaks kogu aeg.
Mindi paartükki. ;)
Njh, seda küll. Täna käisin seljas sammu . Kui ta kunagi trennis hakkab käima siis arvatavasti kange panema ei pea, paneme ainult selleks need,et ta lollitama ei hakkaks ja oma jalale teha ei saaks midagi, ;) Aga jah Annika ammu-ammu käis beljaamadega.
Oih, ma mõtlesin, et kogu aeg käid temaga seljas... :D Aga oot, sa enne käisid lihtsalt käekõrval jalutamas või kordetamas?
kordetamas ;)
Post a Comment