Oeh jah. Olen ausalt öeldes tänasest päevast väsinud. Kõigepealt toimus meil koolis aktus. Peale seda saime natuke istuda. Siis hakkasid jalgpalli võistlused. Meie klass oli tubli(y) ainult, et sain seal palju külma:/ kui võistlus oli läbi läksin talli. Jõudsin mingi 1 vast?! Vahetasin riided, samal ajal tuli ka siku talli. Sõime paar vastlakuklit ja siis läksime bokse tegema.Mm... vastlakuklid on ülihead:D kui boksid olid tehtud,läksin Hestiga. Mnja, suutis mu tuju täitsa nulli viia :S kiirustas,tõmbles,oli mölakas. :S tegin üht pidi ja teist pidi ja siis tulin ära..Tõime Sikuga blokke. Suutsin jälle niimoodi libised, et kukkusin põlve peale ( viimasel ajal kukun koguaeg põlvepeale ja saan suht haiget) ja pärast oli valus jalga maha panna ja olin talli lombakas..kui neid blokke oli piisavalt läksime puid ka natuke tegema. Peale seda läksime sõitma, vastik oli oma valusa jalaga talli vahel köögerdada, aga sõitma läksin ikkagi, õnneks valus ei olnud. Ja nüüd hakkab katastroof. :S Kõigepealt, käisin Lohega, juba sammus vahtis KÕIKE :S oli nii kange,kiire sammuga :S soojendus traavi ajal ka kiskus eest:S ma andsin järgi aga siis hakkas kiirustama;/ ei õnnestunud täna see värk..Olin natuke konkreetsem.. ja vist läksin käega natuke liiga kõvaks, aga mõjus( aga ma ei taha ju nii , et pean kangutama... saab ka teisiti :/ aga täna ma ei saanud:S ) sain ta siis natuke rahulikumalt jooksma. peale traavi tegime sammu, siis ta enam nii palju ei passinud, aga ikkagi oli kiire, kiire. Siis tegime " mini " serpatiini ( keskliinini) . Painutas hästi, tuli ilusti alla ka , aga ikkagi kiirustas, nojh, ma ei tahtnud enam kätt jäigana hoida. andsin järgi lihtsalt. Aga lõpuks sai ta vist aru et tal endal raskem keerata kui kiirustab ja siis jäi rahulikuks.Siis tegime sammu ja valmistusime galopiks. Jälle oli alguses kiire,kiire ja passimist iga asja peale... Saime kasutada ainult kolmveerand maneežist, sest ülejääud osapeal tegi Äpu kordel galoppi. Ja meid oli mingi 7 kes tegid galoppi ja nii väike oli see ruum :S ja vb sellepärast ta kah lähmerdas.. siis tegime teistpidi ja lõpuks saime terve maneeži endale. siis ta oli juba normaalne, sain isegi enda alla ta jooksma :) siis tegime nats traavi ja kõik. Kabjad puhtaks,boksi ja tekk selga. Siis ma tsillisin niisama igalpool. Olin Kristjanil seltsiks, Anxu ja Ege juures tolknesin ja käisin ka Eku ja Raili juures( nad olid hotelli kõrvla pm). Siis olin veel veits tallis ja tulin tulema.
Aga nagu aru saite, siis täna ei olnud minu päev :S Loodan, et homme on parem.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

2 kommentaari:
ei jah täna tegime igasugust asja:D
ei olnud just jah väga sinu päev:)
Tõsiselt ei olnud. :D
Post a Comment