nii, trenni olen kohutavalt palju teinud.. eks näeb kui palju mul meelest ka nendest on.Alustaks siis kohe algusest võinoh seal kust eelmine kord pooleni jäi. Ma arvan, et täna tuleb teksti palju, vähemalt mõtteid on küll palju, aga eks näib kuidas jutt jooksma hakkab, liiga ära väsitada ka ei taha teid, muid loeksite nagu mingit raamatut. Okei alustan.
Teisipäeval läksin põnevusega talli,sest uued olid koha. Kui jõudsin talli nägin neid . Kõik olid nii nunnud ja igaüks omamoodi, kuigi trakeenid olid pm kõik ühesugused, kuigi täna ma seda enam ei arva, erinevus on neil nii välimuse kui ka sõidu pooles. Tulid siis Leksika, Levando, Lyra, Sirena, Niagara,Tebeselis, Kleavas, Legija- päris omapärased nimed . Ma ei arvanud, et kohe samapäev nende selga jõuan, aga vot jõudasingi. Läksime kella 6-st. Mina läksin ma ei tea nüüd ainult kumb on leedu keels Puu, sest laigulise nimi on leedu keelses tõlkes Puu :) ja see teine tupsujalg on Pilveke. :) Laigulisega sõitsin rohkem, alguses küll jooksis kurvid välimises paindes ja voltidest ja värkidest ei saanud aru.. lõpupoole läks paremaks.Ja siis käisin selle Pilvekesi seljas kah, ütleks, et ta on nagu teine Meloodia.. Eks temaga peaks rohekm vaeva nägema, aga muidu on mõlemad vägahead tunnikad. Ja siis käisin Niagaraga ka. Temal on vist hambad teravad ja siis ei saanudki eriti midagi normaalselt teha, ta ainult hakkas eest vastu, eks tal on valus. Esmaspäeval tuleb hambaarst.
Kolmapäeval jõusin talli ja hetkel ei mäletagi mis tegin. :D BLOND.
Neljapäeval olin tallis juba 12 aeg, nii hea SUVI on tulemas. toimetasin hotelli ees, laupäeval(homme) tuleb üritus võinoh pulmad. Ja mingi 2 aeg võinii helistas Kristjan, et tule kiiresti talli too laiguline ära, pane valmis ja sõitma.. alguses ei saanud aru, et miks kõik nii kähku, aga kui talli jõudsin nägin miks nii kiiresti kõike tegema pidin. Ostja oli tulnud. Niisiis mina, eku, raili ja sille sõitsime nende uutega ja näitasime, õnneks pidin mina ainult laigulise tupsujalaga sõitma( kui mõtlete miks tupsujalg siis neil on sellised tuppsudega jalad.:D). Kuid halb oli see, et esimest korda tegin temaga galoppi, õnneks kõige hullem ei olnudki. Ja siis pidin hüppama kah.. Tema hüppas supppper hästii, aga mina olin viiiiimane lollakas. ei suuda ikka ise normaalselt seal olla. Siis läks ostja ise selga ja sõitis. ei tea kas ostab v mitte, läks soome oma mingite värkidega arutama ja vaatama. Ja siis tahits mikk mulle kedagi hüppama kah sokutada, aga õnneks ta ei jõudnud, sest ta läks seda ostjat sadamasse viima ja mina pidin kah nati ajapärast ära minema.
Reedel(täna) jõudsin kah varem talli, siis mässasin natuke mingite värkidega ja siis pidime jällle sõitma ja hüppama nende uutega, et saada mingeid videosid. ma siis hüppasin Laigulise, Pilvekes ja Niagaraga. Laigulijne hüppas ikka hästi. Emm Pilveke ei teinud eriti hästi galoppigi, kuigi Kristjan ütles, et temal peaks rohkem haridust olema. Ja ta hüppas kah teistmoodi, minu jaoks naljakalt, aga eks ta õpib veel. Ja Niagara hüppas kohutavalt hästi.. Paremat pidi kiskus ja tegi pm seda mida ta ise tahtis, aga vasakutpidi sai natuke kokku võtta ja siis vaikselt takistusele peale minna, hästi lahe oli muidu. Homme on siis pulmad, eks näis mis saab seal, ettevalmistusi on veel palju teha, niiet vara lähen talli. okei Tsau.
aaaa, mõned pildid laigulisest ja Pilvekesest, homme ( kui aega on ) teen veel.
Teisipäeval läksin põnevusega talli,sest uued olid koha. Kui jõudsin talli nägin neid . Kõik olid nii nunnud ja igaüks omamoodi, kuigi trakeenid olid pm kõik ühesugused, kuigi täna ma seda enam ei arva, erinevus on neil nii välimuse kui ka sõidu pooles. Tulid siis Leksika, Levando, Lyra, Sirena, Niagara,Tebeselis, Kleavas, Legija- päris omapärased nimed . Ma ei arvanud, et kohe samapäev nende selga jõuan, aga vot jõudasingi. Läksime kella 6-st. Mina läksin ma ei tea nüüd ainult kumb on leedu keels Puu, sest laigulise nimi on leedu keelses tõlkes Puu :) ja see teine tupsujalg on Pilveke. :) Laigulisega sõitsin rohkem, alguses küll jooksis kurvid välimises paindes ja voltidest ja värkidest ei saanud aru.. lõpupoole läks paremaks.Ja siis käisin selle Pilvekesi seljas kah, ütleks, et ta on nagu teine Meloodia.. Eks temaga peaks rohekm vaeva nägema, aga muidu on mõlemad vägahead tunnikad. Ja siis käisin Niagaraga ka. Temal on vist hambad teravad ja siis ei saanudki eriti midagi normaalselt teha, ta ainult hakkas eest vastu, eks tal on valus. Esmaspäeval tuleb hambaarst.
Kolmapäeval jõusin talli ja hetkel ei mäletagi mis tegin. :D BLOND.
Neljapäeval olin tallis juba 12 aeg, nii hea SUVI on tulemas. toimetasin hotelli ees, laupäeval(homme) tuleb üritus võinoh pulmad. Ja mingi 2 aeg võinii helistas Kristjan, et tule kiiresti talli too laiguline ära, pane valmis ja sõitma.. alguses ei saanud aru, et miks kõik nii kähku, aga kui talli jõudsin nägin miks nii kiiresti kõike tegema pidin. Ostja oli tulnud. Niisiis mina, eku, raili ja sille sõitsime nende uutega ja näitasime, õnneks pidin mina ainult laigulise tupsujalaga sõitma( kui mõtlete miks tupsujalg siis neil on sellised tuppsudega jalad.:D). Kuid halb oli see, et esimest korda tegin temaga galoppi, õnneks kõige hullem ei olnudki. Ja siis pidin hüppama kah.. Tema hüppas supppper hästii, aga mina olin viiiiimane lollakas. ei suuda ikka ise normaalselt seal olla. Siis läks ostja ise selga ja sõitis. ei tea kas ostab v mitte, läks soome oma mingite värkidega arutama ja vaatama. Ja siis tahits mikk mulle kedagi hüppama kah sokutada, aga õnneks ta ei jõudnud, sest ta läks seda ostjat sadamasse viima ja mina pidin kah nati ajapärast ära minema.
Reedel(täna) jõudsin kah varem talli, siis mässasin natuke mingite värkidega ja siis pidime jällle sõitma ja hüppama nende uutega, et saada mingeid videosid. ma siis hüppasin Laigulise, Pilvekes ja Niagaraga. Laigulijne hüppas ikka hästi. Emm Pilveke ei teinud eriti hästi galoppigi, kuigi Kristjan ütles, et temal peaks rohkem haridust olema. Ja ta hüppas kah teistmoodi, minu jaoks naljakalt, aga eks ta õpib veel. Ja Niagara hüppas kohutavalt hästi.. Paremat pidi kiskus ja tegi pm seda mida ta ise tahtis, aga vasakutpidi sai natuke kokku võtta ja siis vaikselt takistusele peale minna, hästi lahe oli muidu. Homme on siis pulmad, eks näis mis saab seal, ettevalmistusi on veel palju teha, niiet vara lähen talli. okei Tsau.
aaaa, mõned pildid laigulisest ja Pilvekesest, homme ( kui aega on ) teen veel.
Tebeselis&Kleavas
Puu(eesti keelde tõlgitud),muidu Kleavas

0 kommentaari:
Post a Comment