BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Friday, May 8, 2009

Neljapäev & reede.

alustan siis neljapäevast. ;)

kui talli jõudsin siis mitte kedagi polnud..olin üksi:O suhteliselt harjumatu. helistasin Kristjanile, et mida teha oleks . siis ta ütles et läheksin sõidaksin Lotossiga.:) olks , tõin ta ära , panin valmis ja maneezi.. hm, täna ei olnud nii hea. närveldas nats. aga pm, läks täitsa hästi, kui tõmblemise välja jätta. siis jalutasn ta maha( oli hüpris higine), läksin väljast :) siis tegin boxid ära, siis tulid eku ja raili ja siku. Eku tõi Fally ja hakkas puhastama ja küsis kas ma Termuga lähen( peas seda mõttet siis veel ei olnud. aga siis ta tuligi) ja nii läkski.. läksime sõitma, murukale(L) Siku tuli kah, meloodiaga.. okei, trenn oli paha poolne.. eest ei vastanu üldse.. njh, tegin traavi ja siis galoppi. tegime natuke kima ka :) hästi lahe oli. :) eku tahtis korraks ära vahetada.. mina ja Fally ei lähe kokku.. ütleks et term on tema kõrval kukupai:) Fally tahtis ära tassida koguaeg, ei mina tea kuidas eku temaga sõidetud saab, aga müts maha tema ees siis .:) ja termuga tuli temal ka nii hästi välja.. temaga jookseb term nii ilusti.. minuga aga pea taevapoole:( ja siis peale trenni pesin termu puhtaks, senikaua kuni ta natukene kuivas läksime rohtu näksima.. ta ikka hullult sõi:) ja siis lasin ta karjamaale( polnud veel ära kuivanud) ja ta hakkas püherdama, püherdas 3 korda..ups.. tahtsin teda nv veel pesta aga ilmselt pole aega..

reedel sõitmas ei käinudki, koolis ka õieti ei käinud. 2 esimest tundi olin ja siis tulin koju ja kohe talli.. läksime Raikkülla panime kämpa püsti :) täitsa valmis ei ole , aga enamus on.. seal jõudsime peale 10-t . niii et ikka päris kaua läks sellega aega. :)

0 kommentaari: