midagi põnevat vahepeal juhtunud ei ole.
Kahju on ainult see, et Euroke läks soome, mis siis et sõidus ta hea ei olnud, aga omamoodi poeb ikkagi iga hobune südamesse ja tema kah.. Esmaspäeval peaks ka Hesti soome minema, ka kohutavalt kahju :/ tegelikult on ta mind ikka nii palju õpetanud.. esimene traav,galopp ja hüpped. niinii hea oli ta minujaoks kunagi. aga ajad muutuvad..
trennis olen kah käinud . nii ja naa on läinud.. ega eriti rõõmsa meelsed pole need olnud.
teisipäevane hüppetrenn läks metsa.. :/ja siis käisin kolmapäev ja neljapäev Hestiga kah..
Täna käisin ALBATORSSIGA. Alguses pidime minema muruplatsile, aga mikul tuli mingi mõtte vm et teeb ekule võimlemist ja siis läksime maneezi, mis oli tegelikult väga hea.. sest algus ei olnud just palju tõotav. no tegelikult vasakut pidi traav oli normaalne, ilust all ja jooksis ühtlases tempos.. aga paremat pidi, ei saanud ta üldse aru mida ma tal tahan.. hakkas aga pakkuma oma tipimist ja edasi ei tahtnud minna ja kui tahtis siis läks galoppi.. ja tahtis minust lahti saada.. ei ütleks, et ta tagant üles viskas , tegi pigem rodeot, natuke tagant ja siis tõusis natuke püsti.. ja siis paar korda lõi veel takka üles.. ülbeks on läinud.. aga maitea.. kõveralt tahab kah joosta..paremat pidi voldile minnes hakkab kiirustama+jookseb õlaga väljas. tegin voldipeale pm terve trenni.. no lõpupoole hakkas aru kah saama.. maitea kas oli meelest vms.. ta ikka päris märjaks.. aga nohh, ma arvan et see kulus talle ära .. tahaks millalgil temaga hüpata kah.. pühapäeval teeme vist teisipäevase hüppe trenni ära .. aga arvan et olen siis Termuga.
Tsau.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

2 kommentaari:
Kui hobune aru ei saa, mis sa temalt tahad (nagu sa ise kirjutasid), siis see ei ole ülbe olemine ju.
mkm, ma ei mõelnudki et ta selle kohapealt ülbe oli.. said valesti aru.. lihtsalt nagu lugesid lõitagant ülesse ja koguaeg tippis..pm, tahtis teha seda mida tema heaks arvas.
Post a Comment