BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Wednesday, May 20, 2009

Trenn.

Pole jõudnud siis, eriti. kuna täna käisin koolis ainult 2 esimest tundi, peale seda tormasin linna ja nüüd olen kodus,mõtlesin, et kirjutaks. Pole nii ammu viitsinud kirjutada, kuigi oleks võinud ju.
Trennid on päris hästi läinud,viimaselajal. Olen olnud Termuga koguaeg. Pühapäeval siis hüppasime kuna teisip. Kristjanit ei olnud. Algus esimene hüpe olii mega metsas, aga pärast võtsin ennast kokku ja läks paremini, võiks öelda, et ma olin isegi väga rahul endaga.Termuga olen ma alati rahul. hüppasime päris palju, vb kui viitsin lisan mingi väikse video klipi ka siia, eks vaatab. esmaspäeval käisin ka Termuga,maastikul.. Jällegi oli nii hea, eest vastas jumala hästi(y). Oeh, saime natuke kimatud kah. niinii mõnus oli..Term oli ikka päris märg. Ta on ikka nii numps. Ja teisipäeval käisime Signega kahekesi sõitmas. Jällegi term oli supperlux. Eest oli hästi mõnus vv siis kui ta lippu passis. aga muidu võisin jälle jääd rahule endagaja kindlasti ka Termuga. varsti lippan ise ka talli.oeh,mõelda vaid,homme veel ja siis ei ole 3 päeva tallis:( kohutav mõelda sellele. nii harjumatu.. täna sõitma ei lähe, homme kah mitte.. tulen alles pühapäeva öösel tagasi, loodan et esmaspäeval kooli ei pea minema, siis saan ehk tervepäeva tallis olla. kui kedagi huvitab kuhu ma lähen, siis lähen klassiga Venemaale.

1 kommentaari:

Signe said...

mulle tuli meelde selle videoga see minu kukumine:D

Sa hüppad nii hästi(Y)