Jõudsin siis pühapäeval peale 12 koju..ja magama jõudsin enne 1-te. Venemaal oli mega lahe :) kuigii, tallist tundsin ka puudust. Ja eriti kahju oli sellest, et kell oli mingi 1 öösel ja siis mingi mutike tegi oma hobusega jalutust seal :/ hobune oli nii väsinud ja tüdinud olekuga..
Täna siis koolis ei käinud, magasin poole 11-ni, ei raatsinud rohkem magama, sest kibelesin kohutavalt talli. käisin käbe arvutis ja siis mingiaeg vanaema viis talli. Avastusi oli palju. Esiteks oli Raul ka endale mingi märgi pannud,et müüb hobuseid. Teiseks olid Kristjan ja need uuesti Leetu läinud ja toovad hobuseid..mõned olid veel, aga need pole nii olulised. :D Tegin oma boksid ja passisin niisama, kohe üldse ei teadnud mida teha.. aga nii igav oli,sellepärast otsustasin minna Totuga jalutama. ja siis 5 läksime sõitma , olin Hugoga..em.. harjumatu oli olla, aga tegelikult oli ikka päris mõnus . Ainult vasakut pidi volidile minnes tahtis ära kiskuda.. tegin siis sammus mitu korda voldi ja siis traavis ja siis kui olin normaalne sõitsin edasi.. maitea , manx kiitis kah.. ja galopp oli tegelikult päris mõnus vv see kui ta välja tahtis surra, aga eks tal on ka PALJU veel õppida.. Ühesõnaga, ÜLI HEA OLI JÄLLE TALLIS OLLLA!!!!!!!!!!!!!!!! :)

2 kommentaari:
saime ka täna vene keeles teie Venemaa fotosid vaadata :D Sinustki oli portreesid ;)
ÜLI NÕME ! ;D
Post a Comment