mitte miski ei tirinud mind siia kirjutama, sest mis ma ikka trennidest kirjutan, kui midagi huvitavat ei juhtu.
Teisipäeval hüppasime. päris norm. okei. kolmapäeval jõudsin talli ja siis mingi aeg tahtis Kristjan rääkida, ei kujutanud ette millest.. nats rääkisime suvest ja siis ta ütles et tahab mulle ühte kindlat hobust anda, peas hakkas igasuguseid mõtteid jooksma kes?miks?päriselt? ootasin pm täie huviga, siis rääkis edasi, et on hobun keda ta maha ei raatsi müüa ja et ta annaks tema mulle. Ja ma ikka ootasin ja siis ta ütles FALSU :O:O:O ja ma olin õnnelik, tegelikult kah. :) Niiiniii lahe :) (vb tuleb uuendusi ka blogile )okei, siis sõitsin samal päeval, hästi hea oli , aga samas ka harjumatu. me sõitisme väljas, sõidsime ka lohust läbi. ja Falsu oli nii tubli :) ja nüüd oled ka sõitnud temaga, juba on väikemees hinges. :) ja ma arvan et läheb ka päris hästi, sest temaga kontrollin ma iseennast veel rohkem, et ma talle liialt suupeale ei hakaks. :)
Aga samas olen väga kurb kah, sest teine nunnu jääb üldse mängust välja ja vb parem ongi. Aga see juhtus ikkagi nii kähku.. just kui mul hakkas minema, aga eks suvi on ka seda mõjutanud. Aga ongi parem .
Ja nüüd esmaspäevast hakkavad laagrid:/
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

4 kommentaari:
Teine nunnu on Termikas? Mis temast siis saab?
Mhm, :/ no, kuna praegu on suvi , siis ma arvan et Eku sõidab edasi, sest aega on palju.
Sul ikka veab :)
:P
Post a Comment