Talli jõudsin mingi enne 4-ja. Vahetasin riided ära ja siis hakkasin tegema 2 boksi :) vahepeal uurisin ka Manxil kas ma võin Lohega sõitma minna :) Muidugi võisin, Lohe peab ju ka ennast liigutama. Igaljuhul oli jälle sopane ilm ja Lohe oli must. Õnneks oli trenn alles kell 6 :) nii et ma jõudisn ta ilusti puhtaks teha . Lohe puhas ja ise läksin Eglet pildistama kuidas ta hüppas. Minge metsa kui ilusti ta ikka hüppab :)Ja Arabella hüppab ka vingelt :) Ja peale nende hüppamist oligi meie trenn. Lohel oli jälle kiire,kiire selle trenni minemisega :D Jõudes maneeži, sadulavöö pingutatu ja sammu käima, Lohel oli jube õudne kui Manx valgeid tünne liigutas. Kui soojendus traav oli tehtud hakkasime tegema harjutust. Lohe oli mõnus painutas ennast ilusti ja ei tormanud ( suutsin isegi täisistakut kaua teha , kuid lõpuks hakkasi ikkagi pistma ). Kui harjutus tehtud oli käest galoppi aeg. Tegime esimesena vasakut pidi. Lohe oli (Y) sain ta isegi päris kokku võtta :) ja hoopis mugavam tunne oli ;). Paremat pidi ütles Manx, et paneb mulle väikese risti ja et ma üle läheksin.. WOW järjekordselt oli Lohe mõnus, kui trennikaga peab koguaeg sõitma, siis Lohet pidi just rohkem kokku võtma. Ülimõnus hüpe oli tal :) Hüpasin mingi 6-8 kord :). Ja siis oligi kõik, jalutasime maha, kabjad puhtaks ja boksi. Siis viisin varustuse ära ja läksin riideid vahetama. Koju minek oli hoopis teine, läksime Egega jalgsi, kuna vanemad tulid alles peale 1o-et koju. Läksime otsemat teed pidi mis oli kottpime ja sopane ja väga hirmus,sest metsa vahel pole just kõige turvalisem käia pimedas. :D õnneks jõudsime elusalt koju :)
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

2 kommentaari:
minge metsa kui ilusti ta ikka hüppab. see lause.. ajab kergelt iiveldama.. aga lisa sinna ta asemele arabella või tegelikult poleks seda üldse vajagi :) aitäh :)
Palun :)
Post a Comment