BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, January 25, 2009

Mõningad trennid.

Sorry, et vahepealt ei kirjutanud . Enda laiskusest, igaljuhul selle aja sees olen käinud 5 kord trennis. Õõh mind küll. Eks siis täna tuleb natukene pikem jutt kui muidu ;)





Esmaspäeval : Jõudsin talli jälle enne 3-me. Tegin kärmelt boksid ära . Istusin riietusruumis ja siis tuli Anx ja siis ma läksin talle seltsi kui tema bokse tegi. Siis mõtlesime, et võiks küsida kas kellegagi sõitma saab minna. ( mina oleks Lohega nagunii läinud ) Aga Anxul ei olnud kedagi kellega minna, siis Manx pakus Anxule Maxi. Anx pidi Kristjani käest küsima. Küsisi ära ja võiski. No siis tõime oma elukad sisse väljast ja hakkasime puhastama. Kui oli puhastatud varustus selga ja maneeži. Kõik oli täitsa hea , kuni traavini . Max hakkas Anxul lollitama ja peps sees pool jooksma :S peaga vehkima ( muidugi loomulik ka , kui hobune üle pika aja trenni sai ). Ma pakusin Anxule, et vahetame ära. Alguses ta ei tahtnud, kuid pärast oli nõus. Nii siis olin mina Maxi seljas. Alguses ka tõmbles oma peaga, aga oma pepsi enam sissi ei ajanud. Njh, siis tegime 3 aasaga kaheksat, Max sipas ja päris raske oli täisistakut teha, aga see selleks , ma ei pühenudud sellele, et ma täisistakut teha saaksin, vaid pigem, et Max paremini jookseks ja käituks. Selle harjutuse lõpu poole oli ta juba täitsa sõidetav, täisistakut sai teha ja ta jooksis ise ka rahulikumalt. Käisime sammu ja hakkasime galoppi tegema. Maxil on mõnus galopp. Selline pehme ja rahlulik. Mulle meeldis. Aga eks ta natukene lollitas ka galoppis. :D Igaljuhul Manx kiitis mind :) . Peale sõitmist Max boksi ja tekk selga ja siis tulimegi tulema tallist.


Teisipäev :
Tallis olin juba enne 3 .( Jälle :D pmts algus on sama). Tegin boksid ära ja uurisn kellega trenni. Samad hobused väljaarvatud signel , tema tuli see kord Euroga. Hüppasime ka natukene. Vähem kui tavaliselt teisipäeviti , aga vahet pole. Kristjan pani meile lõpus paar hüpet kõrgemale ka. Alba oli üli tubli, AGA mina :S:S:S mina kui ei mõelnud sellel, et peale hüpet ka sõita, siis vajusin ära :S:S:s vihkan ennast sellepärast... eks ma uuel teisipäeval üritan sellest nõmedast kombest lahti saada.. aga noh, ma ei mäletagi rohkem selle trenni kohta :D

Reede:
Algus on sama, kell 3 tallis, siis tegin bokse . Vedasime Anxuga alla majja puid. Peale seda tormasime talli ja siis trenni. Tegime lahedat harjutust , Alba isegi painutas ennast ilusti :) (y) Natukene vahest tahtis kiirustada, aga mina olengi selleks seal seljas, et seda kontrollida ja teda tagasi hoida :D tegime selle sama harjutuse galoppis ka . Kukkus täitsa kenasti välja. Siis tegime veel mingi harjutuse ( kahjuks ei mäleta täpselt kuidas .. Haugi mälu ) ja peale seda tegime mõlemat pidi 4 ringi järjest galoppi . Ühtepidi poolistakut ja teistpidi ilma jalusteta . Vot. Ja siis tuli teine trenn. Ja vot teile nalja, ei läinudki koju. Raili juurde läksin hoopis :) Aga jõudsime veel enne seda poes käia . Mina, Raili ja Sille . Lõbus oli . Jalad olid ka märjad :D aga elab üle. Sillega saime ka koos hanges käidud :D Fun oli . Siis läksime talli tagasi ja natukese ajapärast tuligi Raili ema ;)

Laupäev : Jõudsin talli mingi enne 11 natukene ;) Lükkasin all maja eest lund , peale seda kappasin talli, vahetasin riided ja teind boksid, siis mõtlesin, et läheks Lohega kiirele trennile. tõin ta ära, puhastasin, varustus selga. Jõudsin maneeži just 11 trenni lõppu. Käisin sammu natukene (pmts tegin ise mis tahtsin, sest mul oli kiire ja Manx tegeles trenni inimestega) . Siis tegin traavi ühte pidi ja teist pidi . Natuke nikerdasin täisistakus mingit harjutust. Lohe oli sellele päeval nii kõva suust ;/ aga sellepärast natuke painutasin ühtepidi ja teistpidi. Alla tuli ilusti. ;) vb oli sellepärast suust kõva, et ta kartis mingit nurka, passis seal ja oli krampis. Traavisin ära, hakkasin galoppi tegema, traavis tõstes oli ta jälle krampis :S ja sikutas eest :( Aga siis proovisin sammust. Vot siis oli mõnus :) jooksis ilusti ja suust oli mõnus kontakt . Tegin mõlemat pidi ja siis võtsin varustuse ja Lohele tekk selga. Õue ta kohe ei läinud , oli veits märg ja väljas oli tuul . Ja peale seda läksime Siku ja Egega toimetama.

Pühapäev:
Tallis olin mingi 10.45. Läksime Signe ja Egega maneezi appi. Mina kordetasin Fantat ja Ege Games. Fantaga oli kerge sain ta pmts kohe lahti lasta ja ta sai suure ringipeal ise hakkama ( tüdruk kes temaga sõitis ). Siis filmisin Raili ema, kui ta galoppi tegi ja siis järsku oligi meie trenn. Ronisin selga ja sammu. Samm oli hea. Traav .. mmm. suhteliselt, aga ei tea mis tal oli igaljuhul kui ümber tünni volti tegin hakkas ta streikima jäi seisma :S siis ma tegingi seal nii kaua volti kui ta lõpuks läks normaalselt ja ei jäänud seisma. Igaljuhul harjutus oli poolistakus . Tegime E-st pool kaare(poolkaare tegime parematpidi) siis jõusime selle poolkaarega keskliinile ja natuke maad edasi tuli 4 latti. Kui hakkasime jõudma otsa ukseni pidime minema vasakule ja siis B-st tulime keskliinile ja sealt jälle üle lattide ja siis jälle paremale. Pööre oli suhteliselt väike , aga saime hakkama. Ja galoppis ka nii paar korda. Pööre tuli mõnikord hästi mõnikord jälle natuke liiga suuur. Siis tegime suure ringi peal ka . Ilma jalusteta üle lati, 3 sammu pidi enne lugema, see oli igakord hea, vv see kui ma lugemisega puuuse panin ja see, et Alba ära tassis.. siis Kristjan ütles, et teeksin voldi, et läbi painde teda rahulikumaks saada. Ja õnneks see toimiski. Peale trenni tegin boksid ja siis läksime natuke koristama . Tulime tagasi talli ja siis tegin hobustest pilte panen mõne siia ka. Ja siis läksingi koju :)












Lohe ja Traxu










Games

0 kommentaari: